Efekt motyla

Złote Myśli
2015-03-18
2015-03-18
9788375821987

Czytało się nieźle, do momentu gdy nie poczytałem o autorze i nie zweryfikowałem w sieci informacji z książki. To bullshit na resorach.

Mdłe i nijakie. Kilka ciekawych historii, ale wiecej personalnych wspominek niz uniwersalnych rad.

bełkot o tym jaki to Pan Cebulski nie jest super, bo udało mu się tyle osiągnąć. zupelnie zbedna ksiazka, na rynku sa o wiele lepsza ksiazki o biznesie

Bardzo fajna książka w której jest dużo finansowej mądrości którą dzieli się jeden z najmłodszych polskich milionerów czyli Kamil Cebulski.

Jest to dobra książka dla kogoś kto chciałby w przyszłości zostać biznesmenem i stworzyć własną firmę która stanie się dla niego źródłem pasywnego dochodu.

Bardzo polecam.

Bardzo polecam.

Książka pokazała mi że ciężka praca popłaca, sukces owiany jest wieloma przeszkodami, ale sztuką jest stawienie czoła wyzwaniom. Książka motywacyjna, z rozwoju osobistego, godna polecenia.

Słabsza pozycja od kraju dziadow

Słabsza pozycja od kraju dziadow

Przesłuchałam, ale raczej szybko o niej zapomnę. Miałam kilka przemyśleń, ciekawych spostrzeżeń, ale za mało tego. Więcej w książce jest autora niż rad dotyczących samorozwoju. Trochę byłam poirytowana autorem i jego pewnością siebie, wręcz zarozumiałością, ale być może takim trzeba być, żeby osiągnąć sukces.
Nie wyniosłam z niej za dużo.

Nie wyniosłam z niej za dużo.

Przesłuchałem audiobooka w wykonaniu Tomasza Kućmy, który ma bardzo przyjemny głos. Polecam

Co do samej książki, odnoszę podobne wrażenie jak niektórzy. Jest ona bardziej autobiografią niż poradnikiem, czy książką o samorozwoju. Kamil Cebulski podaje swoje złote myśli, rady, które sam zastosował i jak dzięki nim osiągnął sukces. Trochę brzmi to nierealnie, może nawet czasem absurdalnie. Ale jakby się mocniej zastanowić to można dojść do tego, że Kamil ma rację. Podoba mi się to, że pokazuje aby nie myśleć tuzinkowo, by wyrwać się z utartego schematu i pokonać pewne wzorce myślowe. Również pokazuje równice między pracą, a zarabianiem.
Na koniec sam autor poleca przeczytać książki:
- "Najbogatszy człowiek w Babilonie" George S. Clason
- "Bogaty ojciec, biedny ojciec" Robert T. Kiyosaki
- "Jednominutowy milioner" Robert G. Allen, Mark Victor Hansen
- "Potęga podświadomości" Joseph Murphy
Książka "Efekt Motyla" jest warta uwagi, w szczególności dla osób, które prowadzą własną działalność.

Książkę czyta się łatwo, szybko... tylko czy właściwie można z niej cokolwiek wynieść?

Pozycja przypomina bardziej autobiografię autora - o tym jak udało mu się osiągnąć sukces poprzeplataną mądrościami z jego strony (od tych, które faktycznie mogą się do czegoś przydać poprzez kompletne bzdury typu anegdotki, że używamy 1% swojego mózgu czy też nauka programowania zajmie 3 miesiące). Jako pierwsza książka tego typu może być, chociaż skłaniałbym się by wybrać na przykład "Fastlane milionera"; wiedzy o wiele więcej no i brak szurowych teorii.

Realia polskiego biznesu z perspektywy młodego przedsiębiorcy dążącego do wzbogacenia się spisane na 141 stronach. Znajdziemy tu wiele wskazówek opartych na realnych przykładach z życia autora. Czy są one przydatne? polecam każdemu ocenić samemu tym bardziej, że przeczytanie książki zajmie maksymalnie 2h.

• Rozwój osobisty
  • Biznes
  • Audiobooki

Dodaj cytat z książki Efekt motyla