Szlak bojowy Legionów Polskich

Wydawnictwo M
kalendarium Legiony Polskie
historia
kalendarium Legiony Polskie

,,Należę do tego pokolenia, które miało wielkie szczęście poznać ostatnich żołnierzy Legionów Polskich"*
Tym wyznaniem Janusz Tadeusz Nowak rozpoczyna swój Szlak bojowy Legionów Polskich. Żałuję, że nie mogę napisać o sobie tego samego, co on. Historią Legionów interesuję się od kilku lat, a dokładniej od momentu, w którym uświadomiłam sobie, jak historia polskiej...

• I Wojna Światowa
  • Historia
  • I WŚ i międzywojnie
  • Opracowanie historyczne
  • I wojna światowa i okolice
  • Egzemplarze recenzenckie

Dodaj cytat z książki Szlak bojowy Legionów Polskich