Girl Online

Zoe Sugg Wydawnictwo: Penguin Books Cykl: Girl Online (tom 1) literatura młodzieżowa
Data 1. wydania:
angielski
Penguin Books
Girl Online (tom 1)
literatura młodzieżowa
angielski

Książka bardzo wciągająca, pełna humoru, trzymająca w napięciu do ostatniej strony ale równocześnie bardzo przyjemnie się czytało.

Wróciłam do tej książki po pięciu latach i muszę przyznać, że wiem, czemu mnie tak zachwyciła. Jest przesłodka, ja mówię nawet: cukierkowa, bo tak nazywam książki, które są trochę zbyt beztroskie.

Lubię "Girl Online". Podzielam z główną bohaterką zachwyt Nowym Jorkiem, a fragmenty z podróży po tym mieście złapały nawet dużo starszą mnie!

To nie jest szczyt literatury...

*8,5/10

Jakbym była 14 łatką to napewno zakochałabym się w tej książce a tak to tylko mi się podobała

Penny jest niezdarną nastolatką z zamiłowaniem do robienia zdjęć. Zaczyna prowadzić bloga pod pseudonimem Girl Online, na którym dzieli się swoimi najskrytszymi przemyśleniami. Kiedy przypadkowo kompromituje się przed całą szkołą, a filmik z tego wydarzenia trafia do internetu, wyjeżdża z rodzicami i przyjacielem do Nowego Jorku. Poznaje tam chłopaka, skrywającego...

*Brak słów* Naprawdę niesamowita i wciągająca młodzieżówka! Z koleżankami wymieniałyśmy się częściami, a potem rozmawiałyśmy o tej cudownej książce.

Przyjemna młodzieżówka opierająca się na typowym schemacie . (Tak w ogóle czemu większość bohaterek takich typowych książek z nutką romansu musi mieć zamiłowanie do zdjęć , to nie mój 1 przypadek ;)) Jeśli szukacie kolejnego bohatera do kochania to znajdziecie go właśnie w tej książce!

Penny prowadzi bloga pod pseudonimem "Girl online". Ujawnia tam swoje najskrytsze myśli i przeżycia. Kiedy sprawy osobiste przybierają naprawdę zły obrót, rodzice zabierają ją do Noweg Yorku. Tam poznaje Noah, przystojnego gitarzystę. Penny każde spotkanie z nim opisuje na blogu nie wiedząc, że Noah też ma swoje tajemnice, które mogą poważnie wpłynąć na dalsze losy Penny...

„Girl Online” to pierwsza powieść znanej angielskiej youtuberki Zoe Sugg, opowiadająca o perypetiach Penny - nastolatki, która anonimowo prowadzi blog Girl Online, na którym dzieli się swoimi przeżyciami, przemyśleniami oraz problemami. W wyniku pewnych komplikacji, udaje się wraz z rodzicami oraz najlepszym przyjacielem do Nowego Jorku, gdzie poznaje Noaha, tajemniczego...

Dyskusje

3 160