Nigdy nie gasną

Patronat LC
Alexandra Bracken Cykl: Mroczne umysły (tom 2) fantastyka, fantasy, science fiction 480 str.
The Darkest Minds. Never Fade

fantastyka, fantasy, science fiction
mroczne_umysły

Kup książkę

Recenzje oficjalnych recenzentów i

Mroczne umysły nigdy nie gasną

34 Link do recenzji

Nie zawiodłam się! Bardzo udana kontynuacja. Bardzo podoba mi się jak rozwinęli się bohaterowie. I od razu sięgam po kolejny tom.

Ruby ma coraz większe wątpliwości, czy działania Ligi Dzieci są słuszne. W końcu ucieczka wydaje się być dla niej najlepszym wyborem. Pociąga ona za sobą emocjonujący ciąg wydarzeń... Czy Ruby zdoła ochronić najbliższe jej osoby?
Opowieść o przyjaźni, miłości i odwadze, a wszystko napisane w ciekawy sposób, z szybką i wciągającą akcją.

Poruszająca i bardzo wciągająca kontynuacja mrocznych umysłów. Fantastyczna historia, czytając ją nie mogłam doczekać co się stanie na następnej stronie. Bardzo emocjonalna książka. Nowi bohaterowie bardzo fajni. W tych książkach łatwo się zakochać, a tym bardziej w jej bohaterach.
Polecam!! ❤️

*Książka bardzo przyjemna i wciągająca
*Historia stworzona w bardzo ciekawy sposób
*Cudowni główni bohaterowie
*Pięknie przeprowadzony wątek romantyczny
*Nieprzewidywalne zakończenie
*Zakończenie, które zmusza nas do sięgnięcia po kolejny tom
PO PROSTU CUDO <3

Wciągająca kontynuacja mrocznych umysłów a tym bardziej bardzo udane zakończenie, z niecierpliwością sięgnę po kolejny tom. W tej części nasza bohaterka rozkwitła, na początku była małą, zagubioną dziewczynką, teraz jest odważną nastolatką, aż nie mogę się doczekać jak jej osobowość będzie kształtować się w kolejnej części.

Brakuje mi słów, żeby opisać niezwykłość tej powieści. Nie ma tutaj ani strony zbędnych słów. Akcja przez cały czas jest tak wartka, że aż zapiera dech. Ciąg niekończących się, trzymających w napięciu i zupełnie nieprzewidywalnych zdarzeń. Ani razu nie udało mi się przewidzieć, co stanie się później. Emocjonująca, wzruszająca, poruszająca. Po prostu wspaniała. I oczywiście...

Książka trzyma w napięciu! Ciągłe zwroty akcji, rozstania i powroty. Nie będę kłamać, wzruszyłam się, nie tylko raz. Ta część podobała mi się chyba jeszcze bardziej niż pierwsza.

Solidna kontynuacja młodzieżowego cyklu.
Jedynka na pewno dużo szybciej mnie wciągnęła, a główna bohaterka miejscami mogła tutaj ciut irytować swoim użalaniem się nad sobą, ale koniec końców robi co do niej należy. Książka jest pełna akcji, nowe postacie szybko zyskują sympatię (Jude, Vida, Cole), a stare relacje fajnie zostały rozbudowane - szczególnie przyjaźń Ruby i...

Bardzo dobra kontynuacja, nie czuć w niej "problemu drugiego tomu". Ruby dojrzała od czasu tomu pierwszego i nabyła umiejętności bojowych, które przydają się w tego typu lekturach akcji. Fabuła szybko leci do przodu, więc pochłania się praktycznie na raz.

kontynuacja....
sięgnęłam po nią zaraz jak skończyłam poprzedni tom.
Dalej historia wciąga i oplata swoimi mackami.
Dwóch pomarańczowych na świecie to dużo, czerwoni i żółci... wszystko niebezpieczne i do wykorzystania przez ludzi.
Obozy przyjmują różne formy, ucieczki, walka, małe bitwy o przetrwanie...

polecam

Dyskusje