Alicja w krainie zombie

Gena Showalter Wydawnictwo: HarperCollins Cykl: Kroniki Białego Królika (tom 1) fantastyka, fantasy, science fiction
Alice in Zombieland
Jan Kabat
HarperCollins
Alicja zombie gena showalter kroniki białego królika alicja w krainie zombii
Alice in Zombieland
Kroniki Białego Królika (tom 1)
fantastyka, fantasy, science fiction
Jan Kabat
Alicja zombie gena showalter kroniki białego królika alicja w krainie zombii

Napewno jest to książka młodzieżowa, więc jak ktoś jest przyzwyczajony do Geny Showalter dla dorosłych mocno się zdziwi. Ciekawie skonstruowany wątek zombie, które nie spodziewałam się w takiej formie. Przyjemna lektura,z pewnością skusze się na kolejne tomy

Dobra książka dla młodzieży

Alicja w krainie zombie wbrew pozorom nie wpada do króliczej nory tylko widzi królika z chmur na niebie kiedy mają zaatakować zombie :P
Bardzo młodzieżowa ale też bardzo dobrze napisana powieść z wciągającą fabułą do tego stopnia, że nie potrafiłam oderwać się od niej.

Dobra pierwsza część historii, pomimo schematów. Alicja poznaje siebie i próbuje się dopasować do nowego otoczenia po śmierci bliskich. Poznaje Cat nową przyjaciółkę oraz niedostępnych chłopaków z tajemniczymi jednym z nich jest Cole który najwidoczniej spodobał się Allie z wzajemnością.

Z "Alicją..." widziałam się już dwa razy, zatem przypadła mi do gustu. Powieść zdecydowanie młodzieżowa, szkolne miłości i tajemnice. Może tytuł ktoś skojarzy z Disneyowską wersją "Alicji w Krainie Czarów", ale maja one wspólne tylko imię głównej bohaterki. O co dokładnie chodzi? Przekonajcie się sami, bo naprawdę warto :)

Ile lat naczekała się ta seria, zanim się za nią zabrałam, to wstyd przyznać. Teraz mogę tylko żałować, że nie przeczytałam jej wcześniej, bo "Alicja w krainie zombi" jest bardzo... nastoletnia.

Gdybym zapoznała się z tą książką w czasach gimnazjalnych, gdy na okrągło czytałam paranormal romance, nie przeszkadzałoby mi, że Ali stale myśli o Cole'u i to są bardzo intensywne...

Mogę szczeże ocenić tę książkę jako jedną z naprawdę niewielu że jest jedną z najlepszych jakie czytałam (te pozostałe to reszta części tej serii)❤️❤️

Nie tego się spodziewałam. Myślałam, że będzie o zombie, a był to bardziej romans. Mimo wszystko, przyjemnie się czytało i jako odskocznia od codziennych problemów świetnie się nadaje.

Powieść jest wciągająca, szybko i łatwo się ją czyta. Nie jest to jakiś wygórowany poziom, ma jak dla mnie za mało klimatu, na za krótko zostaje w głowie. Czasem też zachowania głównej bohaterki, bądź postaci pobocznych są denerwujące i irracjonalne. Fabuła mało się rozkręca. Także książka dobra, bo wciąga, ale nie powala. Spodziewałam się czegoś lepszego.

Moja kochana Alicja <3. Pokochałam tą książkę całym moim serduszkiem. Nie przez sam świat, czy postacie. Ali i Cole to powód mojej miłości. Wątek miłosny, który zazwyczaj powoduje, że książka traci w moich oczach, tu powoduje moją dozgonną miłość do niej, która się tylko umacnia. Pomysł na cały świat też jest dość dobrze dopracowany. Wszystkie moce i sposoby pokonywania...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Dyskusje