Alicja w krainie zombie

Gena Showalter Wydawnictwo: HarperCollins Cykl: Kroniki Białego Królika (tom 1) fantastyka, fantasy, science fiction
Alice in Zombieland
Jan Kabat
HarperCollins
Alicja zombie gena showalter kroniki białego królika alicja w krainie zombii
Alice in Zombieland
Kroniki Białego Królika (tom 1)
fantastyka, fantasy, science fiction
Jan Kabat
Alicja zombie gena showalter kroniki białego królika alicja w krainie zombii

Niezmiennie od 7 lat jedna z moich ulubionych pozycji:) Jest zabawna, wciągająca, a Cole Holland.... That's hot. Polecam szczególnie dla nastoletniej publiczności, ponieważ rzecz się rozgrywa w czasach licealnych.

Książka naprawdę dobra, a końcówka jeszcze lepsza. Postacie ciekawe, główną bohaterkę polubiłam prawie na początku, nie była denerwująca. Sam wątek zombie ciekawy. Czytając nie mogłam się oderwać. Polecam

Zanim sięgnęłam po książkę, już miałam przeczucie że będzie genialna i co do tego się nie pomyliłam. Wchłaniałam ją, jak zombie które wchłaniały swoje ofiary.
Czytałam ją na raty, lecz to był błąd ponieważ po kończeniu rozdziału czułam niedosyt historii.
Nie każda książka potrafi wciągnąć w swój świat, a ona była jedną z tych, która nie dość że zachęcała to sprawiała że...

Fenomen dla fanów ZMIERZCHU!

Książka sama w sobie jest napisana bardzo prostym językiem, nie ma w niej żadnych fenomenów, a fabuła zupełnie w klimatach Meyer. Jednak czytało mi się to tak szybko i cudownie, że jestem w szoku.

Zupełnie nie mam pojęcia jak ocenić tę książkę, bo pod względem pisarskim, stylistycznym i każdym innym była naprawdę słaba (takie 3 gwiazdki)....

Nie miałam wysokich oczekiwań co do książki, miło mnie zaskoczyła, dobrze się czyta, jest kilka zabawnych dialogów. Chętnie sięgnę po kolejne części. Od pierwszej strony wiesz co Cię czeka, ale i tak warto wejść w świat Alicji. Mam wrażenie, ze jest kilka nieścisłości jednak nie przeszkadzało to zbytnio w czytaniu

Ta książka fascynowała mnie odkąd tylko ukazała się w Polsce. Długo nie mogłam się zebrać, by ją kupić. W końcu wybrałam sobie wszystkie cztery tomy (co tam, że nie wiedziałam czy mi się spodoba, czy nie) na prezent i... to był jeden z najlepszych prezentów, jakie dostałam! Okładka nie tylko jest majstersztykiem zasługującym na nagrodę, ale i treść... Rany! Nie spodziewałam...

Okej, zacznijmy od tego, że nienawidzę zombie. Po prostu nienawidzę, nie cierpię, nie znoszę, nie widzę w tym nic ciekawego, fajnego, pasjonującego czy porywającego. Zombie są nudne, niesmaczne, a ich motyw jest dla mnie irytujący.
Na szczęście zombie, wbrew pozorom, nie stanowią tu głównej części historii, bo poza paroma walkami, cała książka skupia się głównie na Alicji i...

Mimo iż przeczytam to drugi raz, twierdzę, że ta historia jest fenomenalna. Po raz kolejny wciągnęłam się w książkę. A każdą wolną chwilę poświęcałam na czytanie. Gdzie średnio czytam jedną książkę miesięcznie. A tu mi w sumie zajęło dwa tygodnie.
Ogólnie chciałam sobie odświeżyć pamięć, bo dokupiłam dwie ostatnie książki. I nawet nie żałuję. <3

to już kolejna książka Geny Showalter , którą przeczytałam i uważam, że jest cudowna. bardzo podoba mi się cięta postawa Alicji i wręcz uwielbiam jej przyjaciółkę Kat! polecam, nie pożałujecie...

Napewno jest to książka młodzieżowa, więc jak ktoś jest przyzwyczajony do Geny Showalter dla dorosłych mocno się zdziwi. Ciekawie skonstruowany wątek zombie, które nie spodziewałam się w takiej formie. Przyjemna lektura,z pewnością skusze się na kolejne tomy

Dyskusje

3 273