Dans le café de la jeunesse perdue

Okładka książki Dans le café de la jeunesse perdue
Patrick Modiano Wydawnictwo: Gallimard literatura piękna
literatura piękna
Gallimard
2009-01-01
Data 1. wydania:
2009-01-01
francuski
9782070361243

Dobra książka o niepozornych rozmiarach, dziwię się, że nie ma jeszcze polskiego tłumaczenia, bo myślę, że mogłaby przypaść do gustu czytelnikom. Historia kobiety opowiedziana przez różne osoby, z których każda widziała ją trochę inaczej, ale nikt nie zna całkowitej prawdy. Fajna atmosfera Paryża lat 60., melancholijny nastrój upływu czasu. Mnie się podobało, choć to taka...

Cóż, znowu zawiodłem się na Modiano. Książka jest wg mnie po prostu nudna. Po prostu wspomnienia z przeszłości. Może czegoś tutaj nie dostrzegłem, nie wiem.

Strasznie nudna książka. Właściwie coś się dzieje jedynie na dwóch ostatnich stronach.

• En français
  • 2021
  • Przeczytane w oryginale
  • Lektury
  • En español
  • Literatura francuska
  • Domowa biblioteczka

Dodaj cytat z książki Dans le café de la jeunesse perdue