Możesz czynić cuda

May Cause Miracles: A 40-Day Guidebook of Subtle Shifts for
Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
2014-01-01
2014-01-01

Czy wierzysz w niezwykłą moc oddziaływania myśli na jakość życia? Czy zdajesz sobie sprawę, że Twoje codzienne podejście do siebie i innych, uwalnia mimowolnie energię, odpowiedzialną za kreowanie rzeczywistości? Czy w końcu pragniesz poddać się niezwykłemu uczuciu szczęścia, które z dnia na dzień, coraz szerzej wypełniać będzie Twoje życie, w zamian za wyzwolenie myśli z zatruwającego je gniewu i strachu? Otwórz więc swoje serce i umysł na nowe, kwitnące zmiany i oczekuj istotnych przełomów w swoim życiu, które przybiorą oblicze największych cudów!"Możesz czynić cuda" to autorski program rozwojowy Gabrielli Bernstein, twórczyni wielu książkowych bestsellerów i członkini elitarnego grona New York Timesa, która zainspirowała miliony ludzi na świecie do potężnych zmian w życiu, poprzez odrzucenie wszelakich ograniczających ich strachów oraz przyjęcie największej postawy miłości i wybaczenia, w celu udoskonalenia swojego życia.

Autorka oferuje czytelnikowi czterdziestodniowy kurs oczyszczania, podzielony na sześć rozdziałów, po jednym na przypadający na każdy tydzień kursu, w którym przekazuje jak przeprogramować swój dotychczasowy sposób myślenia, pełen obaw, uprzedzeń i strachu, na innowacyjny, pełen miłości i wiary. Każdy kolejny rozdział, koncentrujący się na zupełnie innej sferze życia, przybliża czytelnika do osiągnięcia prawdziwej pełni szczęścia. Ćwiczenia, zawarte w kursie, mają na celu, przede wszystkim, wzmocnienie Twoich mentalnych muskułów, poprzez codzienne dokonywanie samorefleksji i wyciszenia w wybranym przez Ciebie miejscu. Autorka wielokrotnie podkreśla, iż dotychczasowy schemat myślenia, który przez obecność pewnych przyjętych zasad, istnieje w świadomości ludzkiej już od narodzin, będzie chciał przebijać się nieustannie w Twoim życiu, nieraz utrudniając walkę o spokojne życie w prawdziwym szczęściu. Przyjmując przez lata z otoczenia wszechobecny strach, niezwykle trudno w kilka tygodni przekreślić swoje wewnętrzne hamulce i dać się ponieść skrzydłom nadziei. Z pewnością potrzeba siły, cierpliwości i szczerej chęci, która jest gwarancją osiągnięcia celu.

Gabrielle Bernstein, opiera swój autorski program rozwojowy, na niezwykłej sile miłości, która wykluczać ma toksyczne urazy i zazdrość. Autorka, oddaje sile miłości cudowną moc oddziaływania na nasze życie, poprzez pozytywne fluidy i energię, które niosą nieustannie za sobą kolejną porcję dobra. Radość i szczęście jest otwartą furtką do czynienia cudów, ale tylko wtedy, gdy nasze myśli nie są skażone wrogością wobec siebie samego i innych. To jak traktujemy siebie, czy odnosimy się do własnego ciała z należytym szacunkiem i troską, ma niebagatelny wpływ na nasze powodzenie w życiu, bowiem pojawiające się w głowie myśli, ich rosnąca energia, nieustannie oddziałuje na sferę fizyczną.

Książka „Możesz czynić cuda” nawet jeśli niekoniecznie wprowadza do naszego życia zauważalne zmiany, które rzutują na dalszym poczuciu spełnienia i szczęścia, to niewątpliwie oferuje czytelnikowi nowy, ulepszony schemat myślenia, który pozwala, po prostu, docenić cud, jakim jest życie. Ile razy bowiem w ciągu dnia podziękowałeś szczerze za wszystko co posiadasz? Ile razy zatrzymałeś się w swoim szaleńczym, nieustannym biegu, by móc na chwilę przysiąść i w końcu prawdziwie docenić piękno przyrody roztaczające się tuż za Twoim oknem? Niby zwykłe, proste gesty, które zdawać by się mogło, że nie mają większego wpływu na nasze szczęście. Ale czy właśnie te małe, drobne czyny, kultywujące istotę życia, nie składają się na cudowne poczucie spełnienia i wewnętrznej radości? Czy chwila beztroskiej zadumy nad światem nie jest już krokiem w stronę prawdziwego cudu?

• Psychologia
  • Agata
  • CHCĘ KUPIĆ
  • Zarezerwowane
  • Psychologia i Rozwój
  • Wewnętrzne dziecko
  • Nie ma w MiPb

Dodaj cytat z książki Możesz czynić cuda