Pies. Zachowanie, żywienie i zdrowie

Pies
The dog. Its Behavior, Nutrition, & Health
popularnonaukowa
Pies

Linda P. Case napisała książkę w oparciu o swoje doświadczenia. Rozdziały dotyczące procesu udomowienia, rozwoju, czy chorobach były interesujące, tak reszta nie przekłada się na europejski rynek. Liczyłam na kompendium wiedzy dotyczącego diety psa...

Jestem zachwycona tą książką. Ostatnio jedna z moich ulubionych. Na pewno będę do niej wracała.

Przeczytałam "po łebkach" bo książka jest niesamowicie trudna... Język jak dla mnie zbyt naukowy, jednak informacje są na prawdę cenne. Co dla mnie było ważne, to opis chorób i ich leczenie,a także podstawy pierwszej pomocy. Było ciężko zrozumieć wszystko ale jakoś przez te rozdziały przebrnęłam. Książka będzie cenną pozycją dla studenta weterynarii.

Dyskusje

• Zwierzęta