Kochanica markiza

Margaret McPhee Wydawnictwo: Harlequin Cykl: Gentelmen ze złą reputcją (tom 5) Seria: Harlequin Romans Historyczny literatura obyczajowa, romans
Mistress to the Marquis
Harlequin
romans aktorka propozycja utrzymanka
Mistress to the Marquis
Gentelmen ze złą reputcją (tom 5)
literatura obyczajowa, romans
Harlequin Romans Historyczny
romans aktorka propozycja utrzymanka

Dość ciekawa

2019

Mała ilość gwiazdek niech nikogo nie zmyli, bo to tylko takie sobie czytadełko, o znanym schemacie. Lektura bezproblemowa. Daje zajęcie, za bardzo nie odmóżdża, wzruszyć się pozwoli, ma pozytywne zakończenie no i nie trzeba pamiętać, gdzie się skończyło (w mojej pracy ma to duże znaczenie).
Dodatkowym walorem jest układanie tych opowiastek w cykl - dziś ten bohater, w...

Głupi ten Razeby. Alice też głupia. Ale przyznam szczerze, że autorka w kilku miejscach pozytywnie mnie zaskoczyła. Poza tym interesująco odwróciła role - czytelnik mógł spojrzeć na wszystko nie od strony damy, przyszłej żony, zazdrosnej o kochankę, ale właśnie od strony porzuconej kochanki. Jak dotąd nie natrafiłam na taki zwrot w romansach historycznych.

• Romans historyczny
  • Cykl: Gentelmen ze złą reputacją - Romans historyczny (d)
  • 2014
  • Harlequin
  • Kindle
  • 2016
  • 2014 :)
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Kochanica markiza