Kochanica markiza

Okładka książki Kochanica markiza
Margaret McPhee Wydawnictwo: Harlequin Cykl: Gentelmen ze złą reputcją (tom 5) Seria: Harlequin Romans Historyczny literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Gentelmen ze złą reputcją (tom 5)
Harlequin Romans Historyczny
Mistress to the Marquis
Harlequin
2014-05-23
2014-05-23
romans aktorka propozycja utrzymanka

Na półkach: , , , ,

"jeśli mu­si­my wy­rzec się cze­goś, czego nie chce­my tra­cić, to naj­le­piej jest prze­pro­wa­dzić szyb­kie, ostre cię­cie."
Takie szybkie cięcie przeprowadził Markiz Razeby, po 6 mies. spędzonych ze swoją utrzymanką Alice Sweetly.
Odepchnięta i zraniona kochanka wraca do pracy w teatrze. Wie, że nie może oglądać się za siebie i musi iść do przodu.
Choć są z różnych sfer...

1974

Czekałam z niecierpliwością na ostatni tom tej serii i kiedy ją przeczytałam, muszę napisać jedno NIE ZAWIODŁAM SIĘ... Cudowna książka. Polecam

Dość ciekawa

2021

Mała ilość gwiazdek niech nikogo nie zmyli, bo to tylko takie sobie czytadełko, o znanym schemacie. Lektura bezproblemowa. Daje zajęcie, za bardzo nie odmóżdża, wzruszyć się pozwoli, ma pozytywne zakończenie no i nie trzeba pamiętać, gdzie się skończyło (w mojej pracy ma to duże znaczenie).
Dodatkowym walorem jest układanie tych opowiastek w cykl - dziś ten bohater, w...

Głupi ten Razeby. Alice też głupia. Ale przyznam szczerze, że autorka w kilku miejscach pozytywnie mnie zaskoczyła. Poza tym interesująco odwróciła role - czytelnik mógł spojrzeć na wszystko nie od strony damy, przyszłej żony, zazdrosnej o kochankę, ale właśnie od strony porzuconej kochanki. Jak dotąd nie natrafiłam na taki zwrot w romansach historycznych.

• Romans historyczny
  • Harlequin
  • Historyczna
  • Romans
  • 2014 :)
  • Cykl: Gentelmen ze złą reputacją - Romans historyczny (d)
  • 2021

Dodaj cytat z książki Kochanica markiza