Mroczne sekrety

Okładka książki Mroczne sekrety
Margaret McPhee Wydawnictwo: Harlequin Cykl: Gentelmen ze złą reputcją (tom 2) Seria: Harlequin Romans Historyczny literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Gentelmen ze złą reputcją (tom 2)
Harlequin Romans Historyczny
A Dark and Brooding Gentlemam
Harlequin
2014-02-21
2014-02-21
Krzysztof Puławski
romans hulaka hazard nieznajoma zaufanie miłość

1974

Bardzo ciekawa i "wciągająca" książka. Polecam

Dosyć ciekawa

2021

Mała ilość gwiazdek niech nikogo nie zmyli, bo to tylko takie sobie czytadełko, o znanym schemacie. Lektura bezproblemowa. Daje zajęcie, za bardzo nie odmóżdża, wzruszyć się pozwoli, ma pozytywne zakończenie no i nie trzeba pamiętać, gdzie się skończyło (w mojej pracy ma to duże znaczenie).
Dodatkowym walorem jest układanie tych opowiastek w cykl - dziś ten bohater, w...

Mój ulubiony gatunek świetnie napisana, doskonale poprowadzona akcja troszkę akcji, romansu, życia w epoce super

Pierwsza cześć książki zdecydowanie ciekawsza od drugiej. Główny bohater na początku faktycznie był gentlemanem o złej reputacji, ale zbyt szybko okazało się, że generalnie jest dobry jakby zstąpił z nieba.

• Romans Historyczny
  • Harlequin
  • Romans historyczny
  • Kostiumowo
  • Cykl: Gentelmen ze złą reputacją - Romans historyczny (d)
  • 2016
  • Przeczytane 2014

Dodaj cytat z książki Mroczne sekrety