Mroczne sekrety

Margaret McPhee Wydawnictwo: Harlequin Cykl: Gentelmen ze złą reputcją (tom 2) Seria: Harlequin Romans Historyczny literatura obyczajowa, romans
A Dark and Brooding Gentlemam
Krzysztof Puławski
Harlequin
romans hulaka hazard nieznajoma zaufanie miłość
A Dark and Brooding Gentlemam
Gentelmen ze złą reputcją (tom 2)
literatura obyczajowa, romans
Krzysztof Puławski
Harlequin Romans Historyczny
romans hulaka hazard nieznajoma zaufanie miłość

Dosyć ciekawa

2019

Mała ilość gwiazdek niech nikogo nie zmyli, bo to tylko takie sobie czytadełko, o znanym schemacie. Lektura bezproblemowa. Daje zajęcie, za bardzo nie odmóżdża, wzruszyć się pozwoli, ma pozytywne zakończenie no i nie trzeba pamiętać, gdzie się skończyło (w mojej pracy ma to duże znaczenie).
Dodatkowym walorem jest układanie tych opowiastek w cykl - dziś ten bohater, w...

Mój ulubiony gatunek świetnie napisana, doskonale poprowadzona akcja troszkę akcji, romansu, życia w epoce super

Pierwsza cześć książki zdecydowanie ciekawsza od drugiej. Główny bohater na początku faktycznie był gentlemanem o złej reputacji, ale zbyt szybko okazało się, że generalnie jest dobry jakby zstąpił z nieba.

• Romans historyczny
  • Kostiumowo
  • Przeczytane 2014
  • Harlequin
  • Romans Historyczny
  • 2016
  • Cykl: Gentelmen ze złą reputacją - Romans historyczny (d)
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Mroczne sekrety