Przewrotna gra

Margaret McPhee Wydawnictwo: Harlequin Cykl: Gentelmen ze złą reputcją (tom 4) Seria: Harlequin Romans Historyczny literatura obyczajowa, romans
Dicing with the Dangerous Lord
Krzysztof Dworak
Harlequin
aktorka uwiedzenie zabójstwo miłość
Dicing with the Dangerous Lord
Gentelmen ze złą reputcją (tom 4)
literatura obyczajowa, romans
Krzysztof Dworak
Harlequin Romans Historyczny
aktorka uwiedzenie zabójstwo miłość

Świetna książka...

2019

Mała ilość gwiazdek niech nikogo nie zmyli, bo to tylko takie sobie czytadełko, o znanym schemacie. Lektura bezproblemowa. Daje zajęcie, za bardzo nie odmóżdża, wzruszyć się pozwoli, ma pozytywne zakończenie no i nie trzeba pamiętać, gdzie się skończyło (w mojej pracy ma to duże znaczenie).
Dodatkowym walorem jest układanie tych opowiastek w cykl - dziś ten bohater, w...

Podobała mi się. Postacie Venetii i Linwooda nie był bezbarwne ani płaskie. Jednocześnie w każdej z nich było coś zaskakującego. Na ile oczywiście cokolwiek może być zaskakujące w tego typu książce. Dodatkowo autorka nie przesadziła z opisami, dialogami czy innymi nudnymi wypocinami. Oczywiście nie muszę chyba dodawać, że najbardziej podobała mi się postać Linwooda i pewien...

• 2014
  • Romans historyczny
  • Cykl: Gentelmen ze złą reputacją - Romans historyczny (d)
  • Harlequin
  • Do przeczytania