Przewrotna gra

Okładka książki Przewrotna gra
Margaret McPhee Wydawnictwo: Harlequin Cykl: Gentelmen ze złą reputcją (tom 4) Seria: Harlequin Romans Historyczny literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Gentelmen ze złą reputcją (tom 4)
Harlequin Romans Historyczny
Dicing with the Dangerous Lord
Harlequin
2014-04-18
2014-04-18
Krzysztof Dworak
aktorka uwiedzenie zabójstwo miłość

1974

Piękna historia miłości Venetii i Francisa. Akcja toczy się szybko i ciężko się od niej oderwać. Gorąco polecam

Świetna książka...

2021

Mała ilość gwiazdek niech nikogo nie zmyli, bo to tylko takie sobie czytadełko, o znanym schemacie. Lektura bezproblemowa. Daje zajęcie, za bardzo nie odmóżdża, wzruszyć się pozwoli, ma pozytywne zakończenie no i nie trzeba pamiętać, gdzie się skończyło (w mojej pracy ma to duże znaczenie).
Dodatkowym walorem jest układanie tych opowiastek w cykl - dziś ten bohater, w...

Podobała mi się. Postacie Venetii i Linwooda nie był bezbarwne ani płaskie. Jednocześnie w każdej z nich było coś zaskakującego. Na ile oczywiście cokolwiek może być zaskakujące w tego typu książce. Dodatkowo autorka nie przesadziła z opisami, dialogami czy innymi nudnymi wypocinami. Oczywiście nie muszę chyba dodawać, że najbardziej podobała mi się postać Linwooda i pewien...

• Harlequin
  • 2014
  • Cykl: Gentelmen ze złą reputacją - Romans historyczny (d)
  • Harlequin (romans-y)
  • Romans Historyczny