Zemsta i miłość

Margaret McPhee Wydawnictwo: Harlequin Cykl: Gentelmen ze złą reputcją (tom 3) Seria: Harlequin Romans Historyczny literatura obyczajowa, romans
Harlequin
sprawiedliwość romans porwanie zemsta miłość
Gentelmen ze złą reputcją (tom 3)
literatura obyczajowa, romans
Harlequin Romans Historyczny
sprawiedliwość romans porwanie zemsta miłość

Świetna książka, warto przeczytać...

2019

Mała ilość gwiazdek niech nikogo nie zmyli, bo to tylko takie sobie czytadełko, o znanym schemacie. Lektura bezproblemowa. Daje zajęcie, za bardzo nie odmóżdża, wzruszyć się pozwoli, ma pozytywne zakończenie no i nie trzeba pamiętać, gdzie się skończyło (w mojej pracy ma to duże znaczenie).
Dodatkowym walorem jest układanie tych opowiastek w cykl - dziś ten bohater, w...

Niestety czytam tę serię trochę nie po kolei - od ostatniej do pierwszej. W każdym razie po przeczytaniu trzech ostatnich tomów mogę stwierdzić, że części o Marianne oraz jej bracie Linwoodzie ("Przewrotna gra") są najciekawsze. Niesamowicie wkurzał mnie ojciec Marianne, który zachowywał się jak idiota, a jego zaborczość przyprawiała mnie o mdłości. W dodatku sam swoją...

• Romans historyczny
  • 2016
  • Romans Historyczny
  • Przeczytane 2014
  • Do przeczytania
  • 2017
  • Cykl: Gentelmen ze złą reputacją - Romans historyczny (d)
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Zemsta i miłość