Zemsta i miłość

Okładka książki Zemsta i miłość
Margaret McPhee Wydawnictwo: Harlequin Cykl: Gentelmen ze złą reputcją (tom 3) Seria: Harlequin Romans Historyczny literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Gentelmen ze złą reputcją (tom 3)
Harlequin Romans Historyczny
Harlequin
2014-03-21
2014-03-21
sprawiedliwość romans porwanie zemsta miłość

1974

Trzeci tom cyklu "Gentelman ze złą reputacją". Czekałam na losy Marianne i jestem bardzo zadowolona z tego jak się potoczyły.Bardzo fajna książka i z chęcią jeszcze kiedyś do niej wrócę. Polecam

Świetna książka, warto przeczytać...

2021

Mała ilość gwiazdek niech nikogo nie zmyli, bo to tylko takie sobie czytadełko, o znanym schemacie. Lektura bezproblemowa. Daje zajęcie, za bardzo nie odmóżdża, wzruszyć się pozwoli, ma pozytywne zakończenie no i nie trzeba pamiętać, gdzie się skończyło (w mojej pracy ma to duże znaczenie).
Dodatkowym walorem jest układanie tych opowiastek w cykl - dziś ten bohater, w...

Niestety czytam tę serię trochę nie po kolei - od ostatniej do pierwszej. W każdym razie po przeczytaniu trzech ostatnich tomów mogę stwierdzić, że części o Marianne oraz jej bracie Linwoodzie ("Przewrotna gra") są najciekawsze. Niesamowicie wkurzał mnie ojciec Marianne, który zachowywał się jak idiota, a jego zaborczość przyprawiała mnie o mdłości. W dodatku sam swoją...

• Romans historyczny
  • Przeczytane 2014
  • Harlequin
  • Romans Historyczny
  • 2016
  • Cykl: Gentelmen ze złą reputacją - Romans historyczny (d)

Dodaj cytat z książki Zemsta i miłość