Ocalona

Margaret McPhee Wydawnictwo: Harlequin Polska, HarperCollins Polska Seria: Harlequin Romans Historyczny literatura obyczajowa, romans
Harlequin Polska, HarperCollins Polska
literatura obyczajowa, romans
Harlequin Romans Historyczny

Może już jestem za stara na tego typu literaturę, a może po prostu akurat ta książka była słabsza niż pozostałe propozycje autorki. Niemniej zabrałam się za nią w nocy, kiedy dziecko w brzuchu kopało jak dzikie i nie dawało mi spać :D Pewnie nic bardziej wymagającego bym wtedy nie zniosła :)

Super

• Harlequin