Szczęście czy fart?

Alex Rovira CelmaTrias de Bes Fernando Wydawnictwo: Amber literatura piękna
La Buena Suerte. (Good Luck: Creating the Conditions)
Amber
szczęście opowieść przyjaźń
La Buena Suerte. (Good Luck: Creating the Conditions)
literatura piękna
szczęście opowieść przyjaźń

Okładka książki Szczęście czy fart? Alex Rovira Celma, Trias de Bes Fernando
7,5
Szczęście czy ... Alex Rovira Celma, ...
Okładka książki Innowacyjność - przepis na sukces. Model od A do F Philip Kotler, Trias de Bes Fernando
6,7
Innowacyjność ... Philip Kotler, Tria...

krotka, szybka i pokazujaca ze jesli komus wyszlo to wlozyl on cos wiecej, a nie ze mial tylko szczescie :)

Ksiazka na dwie godziny. Dla mnie nic przelomowego ale polecilbym ja zwlaszcza tym, ktorzy lubia ponarzekac.

W dobie coraz powszechniejszych problemów mentalnych czy motywacyjnych wśród ludzi, jest to opowiadanie nader pouczające i pokrzepiające, skłaniające do "wzięcia się w garść", aby kreować swoje życie i nie poddawać go przypadkowi. Cieszę się, że ją przeczytałem, natrafiając na nią w dość przypadkowy sposób.

Ciekawa powieść, o tym co ważne i jak budować szczęście. Warta przeczytania i myślę, że co jakiś czas będę do niej wracał. Koniec z wymówkami, trzeba działać :)
Polecam
Pozytywnie nastraja do życia.
Ja tego potrzebowałem.

"Opowieść o szczęściu... nigdy nie trafia do ciebie przypadkiem."

Naprawdę wspaniała ksiązka,mogę śmiało polecić kazdemu niezależnie od wieku,dobry zastrzyk motywacji do dzialania pokazuje ze nic w życiu nie przychodzi bez wysiłku jak i to ze nie warto słuchać ludzi którzy twierdzą ze nie dasz rady czegoś zrobić/osiągnąć.Minusem jest to ze jest krótka,ale nadrabia przekazem.
Polecam!

Absolutnie ponadczasowa przypowieść o różnicy między szczęściem i fartem, godna polecenia czytelnikom w różnym wieku, z różnych kultur, różnych wyznań.

Ogolnie trzeba ta powiastke /bajeczke /przypowiesc o dwoch rycerzach i koniczynce ocenic pozytywnie ze wzgledu na jej pozytwne przesłanie ze często szczęsciu trzeba pomoć :)

Objetosciowo blizej do instrukcji obsługi jakiegos urzadzenia lub dluzszej broszury niż do ksiązki . Ostatnie 20- 30 stron to glownie pojedyncze cytaty na kazdej stronie . W sam raz na 30 minut...

To urocza książka. Ktoś powie, że to oczywiste prawdy ale tylko niewielu je stosuje. Warto przypomnieć je sobie tą piękną historią.

Czuję się jak Nett.. nie pofarciło mi się, nie odczuwam wartości dodanej po skończeniu ksiazki.

Krótka opowieść do przeczytania za jednym zamachem. Mówi o tym, że szczęściu trzeba pomagać a nie trwać w bierności. Rzecz niby oczywista, a gdzie się nie rozejrzeć to multum ludzi, którzy chyba tego nie wiedzą i czekają aż coś im spadnie z nieba bez wysiłku. Jeśli ktoś potrzebuje motywacyjnego zastrzyku to warto po nią sięgnąć. A osoby, które jeszcze nie wiedzą, że...

Dyskusje

• 2018