Szczęście czy fart?

Alex Rovira CelmaTrias de Bes Fernando Wydawnictwo: Amber literatura piękna
La Buena Suerte. (Good Luck: Creating the Conditions)
Amber
szczęście opowieść przyjaźń
La Buena Suerte. (Good Luck: Creating the Conditions)
literatura piękna
szczęście opowieść przyjaźń

Okładka książki Szczęście czy fart? Alex Rovira Celma, Trias de Bes Fernando
7,5
Szczęście czy ... Alex Rovira Celma, ...
Okładka książki Innowacyjność - przepis na sukces. Model od A do F Philip Kotler, Trias de Bes Fernando
6,7
Innowacyjność ... Philip Kotler, Tria...

Poszukiwanie zaczarowanej koniczyny może zmienić wszystko. Przewrócić życie do góry nogami. Zmienić priorytety. Zawrócić w głowie. Zanim to się stanie, poznaj historię, która zainspirowała wielu ludzi – Szczęście czy fart?, autorstwa Fernanda Trias de Bas. Opowiada o dwóch rycerzach, którzy postanowili odnaleźć koniczynę, aby zyskać wieczne szczęście. Nie dostali żadnej...

Przeczytałem ten tytuł z rekomendacji trenera piłki nożnej Pana Jacka Magiery, który wszystkim swoim podopiecznym daje egzeplarz tej książki do przeczytania. Jest to lekka i pozytywna pozycja która skłania nas do zastanowienia nad sobą. Książkę czyta się szybko i przyjemnie.Polecam dla ludzi na zakręcie życiowym jak i wszystkim szczęściarzom.

Rewelacyjna książka pokazująca czym jest szczęście i jak je tworzyć w życiu! Bardzo polecam :) czyta się ją bardzo szybko wystarczy 2 godziny i kubek gorącej herbaty :)

krotka, szybka i pokazujaca ze jesli komus wyszlo to wlozyl on cos wiecej, a nie ze mial tylko szczescie :)

Ksiazka na dwie godziny. Dla mnie nic przelomowego ale polecilbym ja zwlaszcza tym, ktorzy lubia ponarzekac.

W dobie coraz powszechniejszych problemów mentalnych czy motywacyjnych wśród ludzi, jest to opowiadanie nader pouczające i pokrzepiające, skłaniające do "wzięcia się w garść", aby kreować swoje życie i nie poddawać go przypadkowi. Cieszę się, że ją przeczytałem, natrafiając na nią w dość przypadkowy sposób.

Ciekawa powieść, o tym co ważne i jak budować szczęście. Warta przeczytania i myślę, że co jakiś czas będę do niej wracał. Koniec z wymówkami, trzeba działać :)
Polecam
Pozytywnie nastraja do życia.
Ja tego potrzebowałem.

"Opowieść o szczęściu... nigdy nie trafia do ciebie przypadkiem."

Naprawdę wspaniała ksiązka,mogę śmiało polecić kazdemu niezależnie od wieku,dobry zastrzyk motywacji do dzialania pokazuje ze nic w życiu nie przychodzi bez wysiłku jak i to ze nie warto słuchać ludzi którzy twierdzą ze nie dasz rady czegoś zrobić/osiągnąć.Minusem jest to ze jest krótka,ale nadrabia przekazem.
Polecam!

Absolutnie ponadczasowa przypowieść o różnicy między szczęściem i fartem, godna polecenia czytelnikom w różnym wieku, z różnych kultur, różnych wyznań.

Ogolnie trzeba ta powiastke /bajeczke /przypowiesc o dwoch rycerzach i koniczynce ocenic pozytywnie ze wzgledu na jej pozytwne przesłanie ze często szczęsciu trzeba pomoć :)

Objetosciowo blizej do instrukcji obsługi jakiegos urzadzenia lub dluzszej broszury niż do ksiązki . Ostatnie 20- 30 stron to glownie pojedyncze cytaty na kazdej stronie . W sam raz na 30 minut...

• 2018
  • 2019