Kup teraz - 16 ofert w cenie od 19.95 zł do 35.91 zł

Mateusz Grzesiak Wydawnictwo: Helion poradniki
Helion
poradniki
2015-06-03

Nie mogę jednoznacznie powiedzieć "ta książka jest dobra" lub "jest zła". W mojej opinii jest "dobro-zła".

Pozycja swoim tytułem obiecuje co znajdziemy w środku. Niby jest to przekazane, ale w jakiś taki mdły sposób, który zniechęca do dłuższej sesji czytania. Po każdym rozdziale są ćwiczenia do wykonania. Cały czas podczas czytania lektury miałem wrażenie, że są one...

Lekka i przyjemna!

Myślę, że Grzesiak miałby lepszy odbiór gdyby przestał się przechwalac o swoich dokonaniach i życiu a zaczął faktycznie przekazywać merytoryczne treści (które nota bene twierdzi, że przekazuje) dla osoby czytającej.
Bardzo pragnie być osobą, którą warto naśladować i paradoksalnie ego, nad którym myśli że panuje to w mojej opini go zjada.
Z drugiej znów strony 100happydays...

Czytając dr Mateusza Grzesiaka na Facebook;u odnoszę wrażenie, że myślimy bardzo podobnie. Nie wiem więc dlaczego gdy zaczynam czytać jego książki to zwyczajnie się nudzę... brzmi inaczej w książkach niż w postach. Kolejne rozczarowanie. Książka napisana tylko dla sztuki.

to samo co na facebooku - po najmniejszej lini oporu

Na Grzesiaka trafiłem przekopując biblioteczkę znajomego. Cieszę się, że nie musiałem wydawać na to ani grosza. To narcystyczny pamiętnik pokazujący "patrzcie jaki jestem zajebisty".

Dwie gwiazdki daję za niektóre porady, z których można mieć bekę godzinami. Poprawiły mi humor stąd nie 1 a 2.

Książkę "100happydays" otrzymałam już jakiś czas temu, ale nie mogłam się przemóc, żeby systematycznie jeden dzień poświęcić na ćwiczenia w niej zawarte. Postanowiłam więc zrobić do niej drugie podejście, tym razem czytając "od deski do deski", choć zapewne jakąś filozofię tym sobie popsułam.

Książka została napisana przez Mateusza Grzesiaka, z którym miałam do czynienia...

Książka o 100 szczęśliwych dniach, ma zmotywować, nauczyć jak się życiem cieszyć i pokazać, że jest fajnie.

A faktycznie to takie "ochy i achy" nad życiem autora. Praca "super", żona "wspaniała" pracownicy "doskonali" i tak przez jedzenie, spanie a nawet porwanie też było całkiem fajnym uczuciem.

Na plus na pewno pozytywny przekaz, który można streścić "wszystko ma...

nie dobrnęłam do końca. Obawiam się że mnie nie przekonała.

Książka powinna nazywać się trochę inaczej, mianowicie "100 happydays, czyli jak Mateusz Grzesiak robi szczęście w 100 dni" 😉 To bardziej pamiętnik, niż poradnik motywacyjny. Biorąc do ręki tę publikację tego nie wiedziałam, także czytając pierwszy rozdział trochę się zdziwiłam. Niemniej jednak książkę oceniam dosyć wysoko, bo daję jej 7/10 - czyta się ją dobrze, napisana...

• 2017
  • E-book
  • Chcę w prezencie
  • 2018
  • Poradniki

Mateusz Grzesiak 100 happydays, czyli jak się robi szczęście w 100 dni Zobacz więcej