Miara oddalenia

Alexander Maksik Wydawnictwo: Świat Książki Seria: Oko na świat literatura piękna
A Marker to Measure Drift
Dominika Lewandowska-Rodak
Świat Książki
A Marker to Measure Drift
literatura piękna
Dominika Lewandowska-Rodak
Oko na świat

Autor świetnie opisał stan psychiczny bohaterki, można bardzo łatwo wczuć się w jej sytuację . Ciekawa i poruszająca książka

Książka niestety zawodzi. Na początku się stara, ale później w żadnym wypadku nie oddaje trudu bezdomności. Bohaterka podejmuje wiele kompletnie niezrozumiałych wyborów i bardzo lekkomyślnie rozporządza zdobytymi zasobami. Niestety zakończenie nie prowadzi do niczego - nie daje żadnych przemyśleń, ani puenty. Jedyne co mnie cieszy to poruszony temat ludzkiego okrucieństwa....

Piękna, oniryczna opowieść o bezdomności. Autor snuje prostą historię jednej kobiety, ale robiąc to, porusza najróżniejsze tematy, niektóre zaledwie muska, wprawia w drgania struny, którym melodię sami musimy nadać.
Jedyny minus to to, że za krótko. Autor jakby bał się doprowadzić tą opowieść do końca, a szkoda.

• Posiadam ebooka
  • Wynalezione na blogach
  • 2021
  • Pragnę posiadać
  • Poszukiwane
  • 2014

Dodaj cytat z książki Miara oddalenia