Insanity

Okładka książki Insanity Lauren Hammond
Okładka książki Insanity
Lauren Hammond Wydawnictwo: Smashwords Edition Cykl: Asylum (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Asylum (tom 1)
Smashwords Edition
2012-05-06
2012-05-06
Romantic Suspense

Przeczytałam całość jednym ciągiem i w sumie nie widzę potrzeby, żeby to musiało zostać wydane w 3 częściach. Postać bohaterki na pewno jest dość trudna ze względu na swoją chorobę psychiczną, ale autorka z pewnością to udźwignęła, tworząc piękną i smutną fabułę.

To jest jedna z tych książek, która jest tak dzwina, że w sumie masz ochote przestać ją czytać ale nie możesz coś ci nie pozwala... i takim sposobem przeczytasz wszystkie 3 części a na końcu i tak powiesz "co to kur... bylo?!"

2059

Książka bardzo wciągająca, intrygująca, pełna dramatu zagadek do rozwiązania, akcja dzieje Książka bardzo wciągająca, intrygująca, pełna dramatu zagadek do rozwiązania, akcja dzieje się w latach'60. Adelaide ląduje w szpitalu psychiatrycznym i zaczyna być leczona przez dr. Watsona, ale nie wie dlaczego tu jest , za nią podąża jej wielka miłość Damian, który jak się okazuje nie jest prawdziwy, tylko siedzi w jej głowie. Książka jest napisana z perspektywy tego co się stało przed szpitalem i to co się dzieje w czasie jej leczenia. Adelaide w końcu przypomina sobie niektóre szczegóły ze swojego życia dzięki Elijahowi. Książka naprawdę świetna, inna niż książki, które czytałam. Jest jeszcze sporo zagadek do rozwiązanie, ale odpowiedzi na nie mam nadzieję otrzymam w 2-giej części.

przez cala ksiazke dzieje sie 3 rzeczy , dom-psychiatryk-sex , nie ma zadnych akcji ciagle wkolko to samo , owszem jest tajemnica , dlatego to mnie mobilizowalo do czytania ,ale zeby AZ tak sie zachwycac ta ksiazka , to nie bardzo.

Woooow!!!Woooow!!!Po raz pierwszy nie wiem co napisać oprócz wooow.Tak irytującej,zaskakującej,dezorientacyjnej książki ,to ja jeszcze nie czytałam.Wooow!!! Cholera jasna co to było?? Dezorientacja ,to zdecydowanie najdoskonalsze słowo, określające tą książkę,którą zdecydowanie warto przeczytać.Dlaczego??a chociażby dla tego uczucia,odczucia ,które wkrada się podczas czytania i jeszcze głębiej ,osadza się tuż po jego zakończeniu.Sama jestem zaskoczona tym, jak książka może zrobić taką rozpierduchę w głowie??Mnie nie pytajcie bo nadal nie wiem.

To co ja mam teraz w głowie to sieczkę !!! Co tu się dzieje? Jak tak można złamać umysł? Wspaniała i druzgocąca po całości historia. Opowieść Addy mnie wycofała z rzeczywistości ... Poszukam się w drugiej części.

Koniec pierwszej części nie przynosi żadnych odpowiedzi na pytania, które tworzą się podczas czytania, baa na końcu wiemy jeszcze mniej niż na początku. I to jest intrygujące, niby można się niektórych rzeczy domyślić, ale czy to jest prawda czy urojenia Adelaide tego z całą pewnością nie wiemy a autorka niczego nam nie wyjaśnia, pozostawia nas w takim samym zawieszeniu w jakim żyje główna bohaterka.
Ta historia i jej opisanie jest zupełnie inna od tych, które czytam na co dzień i może to jest w niej takie fascynujące, że prawdziwe życie miesza się z tym wymyślonym a granica między jednym a drugim jest bardzo cienka. Co się dzieje kiedy zostanie przekroczona ? Mam nadzieję, że druga część przyniesie choć trochę odpowiedzi na kłębiące się pytania.
Polecam :)

Wow niesamowita książka. Opowiada historię Adelaide, która budzi się w szpitalu psychiatrycznym i nie wie jak się tam znalazła. Teraźniejszość miesza się z przeszłością. Wydawałoby się że powoli wszystko się wyjaśnia, a tu nagle bum! na sam koniec książki i nie można się doczekać kolejnego tomu.
Tylko tyle o książce, wszystkiego dowiecie się w trakcie czytania.
Moje gwiazdki za całokształt, za tą historię nie można dać ich mniej. Ostrzegam, to nie jest jakiś tam romans, który kończy się happy endem.
POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tylko tyle o książce, wszystkiego dowiecie się w trakcie czytania.
Moje...

Bardzo dziwna... niepokojąca i miejscami niesmaczna (sceny seksu wydały mi się tu nie na miejscu)!
Ale również wciągająca i nietuzinkowa!
Mamy tu ewidentnie dziewczynę/kobietę po przejściach, która nie umie sobie z nimi poradzić psychicznie!
Cała historia jest bardzo wciągająca, ale miałam problemy z identyfikacja z główna bohaterka bo nikt nie chce być chory psychicznie, a niezaprzeczalnie Addy taka właśnie jest to moje jedyne zastrzeżenia!
Oczywiście już jestem w trakcie czytania drugiego tomu bo muszę.. po prostu muszę się dowiedzieć: nie co będzie dalej (jak zawsze),ale co było ,,przed"!

Ale również wciągająca i nietuzinkowa!

to jest bardzo dobra książka brawa dla autorki , płakałam jak bóbr...

to jest bardzo dobra książka brawa dla autorki , płakałam jak bóbr...

• 2015
  • Współczesna