Still Beating

Okładka książki Still Beating
Jennifer Hartmann Wydawnictwo: Independently published literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Independently published
2020-10-23
Data 1. wydania:
2020-10-23
angielski
Romantic Suspense Dark Romance Sociology > Abuse

Jennifer Hartmann to autorka o istnieniu której nie miałam pojęcia. Do czasu. Wszystko zmieniło się w okolicach lutego minionego roku, kiedy buszowałam wśród zagranicznych grup czytelniczych na facebook'u. Wszystkie dziewczyny zaczęły prześcigać się w zachwytach nad jedną z książek autorki, wydaną pod koniec 2020 roku, a mianowicie o STILL BEATING.

Praktycznie nie kupuje wydań papierowych w ciemno i zawsze najpierw staram się przeczytać e-book, a tu... zrobiłam wyjątek. Te wszystkie zachwyty tak mocno mnie przekonały i tak bardzo na mnie wpłynęły, że zamówiłam sobie wersję papierową na Amazonie.

Chyba nawet ja (fanka niekonwencjonalnych fabuł - zwłaszcza w darkach) nie przypuszczałam, jak mocna historia mnie czeka.

Główną bohaterką książki jest Cora, która nigdy nie kryła swojej niechęci do chłopaka własnej siostry. Ich wzajemna szorstkość i brak tolerancji musiały jednak zejść na drugi plan. Przypadek, chwila, moment - tyle wystarczyło, by oboje zostali zaatakowani i porwani. To, do czego zmuszani będą Cora i Dean w trakcie przetrzymywania ich w piwnicy przez porywacza, wykroczy poza wszelkie schematy i zmieni życie naszych bohaterów już na zawsze.

STILL BEATING wymiótł z mojej głowy dosłownie każdą logiczną myśl. Ten dark zdecydowanie przesuwa czytelnika poza bezpieczną strefę jego własnego komfortu. Zastanówcie się jak wiele bylibyście w stanie zrobić by przeżyć? By nie pozwolić umrzeć drugiej osobie? Jak wiele? Ta książka to wykwintna i perfekcyjnie podana uczta dla każdego smakosza gatunku dark romance. Przejmująca do cna i porażająca do szpiku kości.

Praktycznie nie kupuje...

2036

7,5/10
Aż mnie dreszcz przechodzi na myśl o piwnicy. Autorka świetnie poradziła sobie z trudnymi tematami w tej książce - zachowanie bohaterów w punkt. Nie wymusiła sztucznych emocji, tylko podążyła za prawdopodobnym scenariuszem radzenia sobie z traumą i PTSD ofiar.

7,5/10

Dodaj cytat z książki Still Beating