Cherry Girl

Okładka książki Cherry Girl Raine Miller
Okładka książki Cherry Girl
Raine Miller Wydawnictwo: Kindle Edition Cykl: Oblicza Blackstone’a (tom 3.5) literatura obyczajowa, romans
Oblicza Blackstone’a (tom 3.5)
Kindle Edition
2013-11-27
2013-11-27

Krótka historia związku Neila i Elainy. Poznają się jako dzieci ona ma dziesieć lat i własnie wtedy jej starszy brat przyprowadza do domu przyjaciela siedemnastoletniego Neila. Od raz wyczuwa się chemię miedzy nimi. Chłopak jednak musi poczekać, aż dziewczyna dorośnie. Wyjeżdza w misje. Kiedy wraca, a ona w końcu pozbywa się kolejnego swojego chłopaka, wyznają sobie wreszcie miłość. Szaleńczo zakochani planują razem przyszłość, jest tylko jeden problem. Neil musi wyjechać w ostatnią misję na dziesięć miesiecy. Czy przetwają ten czas? Okaże się, że zawiść i zazdrość kolejny raz wygrają. Elaina i Neil rozstają się. Lata mijają, spotykają się po sześciu i tym razem uczuciew uderza jeszcze bardziej. Wiedzą, że to nareszcie ich czas. Czałość kończy się szczęśliwie, a oboje nareszcie są razem. To miłe zakończenie sagi o Blackstonach. Polecam.

język: angielski

Elaina Morrison has loved Neil McManus her whole life. She doesn’t remember a time when she didn’t love him. Through heartbreaking tragedy and years of separation, her love holds true…until life stomps all over her heart, shattering her perfect dream, teaching her how hard it is to let go.

Real life doesn’t have anything on romantic dreams though, as these two have learned repeatedly. It sucks big time, leaving painful scars in its wake.

But Neil isn’t giving up. He’s endured years of longing and sacrifice to wait for her. Always a soldier, he knows his way around a battlefield, and winning Elaina is no different. So that’s precisely what Neil is going to do. He'll go in fighting, and make Elaina see what he already knows.
That she will forever be his Cherry Girl…

język: angielski

Real life doesn’t have anything on romantic dreams though, as...

Króciutka novelka powiązana z serią The Blackstone Affair.
Cherry Girl to książka przedstawiająca historię przyjaciela Ethana Blackstona - Neila McManusa. Fabuła przepiękna, wzruszajaco - pouczająca.
Neil McManus w wieku 17 lat poznaje siostrę swojego najlepszego kolegii - Elainę. Od tego momentu obydwoje są sobie przeznaczeni jednakże wydarzenia jakie mają miejsce w międzyczasie odsuwają ich od siebie bardziej niż się komukolwiek wydaje. Wydawałoby się, ze ta miłość ma szancę być prosta od początku i bezbolesna. Nic bardziej mylnego.
Do tej pory nie mogę pojąć jak głupota ludzka może pokrzyżować przyszłość.
Historia niby prosta ale jenak bardzo skomplikowana. Tylko jedno niedopowiedzenie i upartość bohaterów komplikują życie całej rodziny na lata.
Reasumując polecam tą novelkę jako dopełnienie serii The Blackstone Affair.

Króciutka novelka powiązana z serią The Blackstone Affair.

• W oryginale :)
  • Psychologia