Królowa głodu

Wojciech Chmielarz Wydawnictwo: bookrage.org fantastyka, fantasy, science fiction
bookrage.org
Bookrage
fantastyka, fantasy, science fiction
Bookrage

Znakomity miks kilku gatunków, w tym postapokalipsy, który przeczytałem jednym tchem. Doskonała lektura.

Bardzo ciekawy mariaż westernu, fantasy i postapo - totalnie to kupuję! Z wielką chęcią zagłębiłbym się bardziej w ten świat w kolejnych częściach.

Nieźle się czyta. Nie wszystkie wątki były dla mnie do końca przekonywujące ale nie mogę odmówić autorowi nieprzewidywalności. Ciekawe zakończenie

Wydaje mi się że Pan Wojciech lepiej sprawdza się w kryminałach.

Takie nijakie fantasy do przeczytania i zapomnienia. Główny bohater totalnie bez wyrazu, pozostali za to strasznie przerysowani. Historia rozwija się dość ciekawie, ale potem mamy praktycznie od razu finał, który niczym specjalnym nie zaskakuje, no może poza pytaniem, to już?

Szkoda, bo w wykreowanym całkiem nieźle świecie dało się zmieścić znacznie ciekawszą opowieść.

Autor ma ogromny Talent do opowiadania historii nie tylko w kryminałach. Książka bardzo udana, fabuła ciekawa. Naprawdę polecam. Dla mnie bomba.

„Królowa Głodu” to ostatnia pozycja, która mi została, by zapoznać się ze wszystkimi już propozycjami od Wojciecha Chmielarza. Powiem tak: podeszłam do niej z pewną ciekawością - w końcu to jedyna książka fantasy Autora. To było ciekawe doświadczenie; interesujący świat po obecnej cywilizacji, trochę powrotu do średniowiecza, trochę magii, trochę ewolucji. Autor podobnie...

Bardzo lubię twórczość Pana Chmielarza, dlatego sięgnąłem do tej pozycji chociaż nie jestem fanem fantastyki. Nie żałuję. Ta "przygodówka" wciągnęła mnie i chętnie sięgnę po kontynuację. Oczywiście jeżeli powstanie :).

Z góry się przyznaję, że nie jestem fanem literatury o podobnej tematyce ,więc moja opinia nie będzie miarodajna. Tą książkę przeczytałem tylko i wyłącznie ze względu na osobę Wojtka Chmielarza ,autora niezłych kryminałów i rewelacyjnego Żmijowiska .W Królowej Głody W. Chmilerz zabieram nas mocą swojej wyobraźni do fikcyjnego świata przyszłości .Ze strzępów...

To jedna z tych książek, która w dorobku autora jest inna niż wszystkie.
Świat fantazy, wrogie nacje, sprzymierzeńcy,zdrady, wojny, trupy, widzące i żywmetal.
Do miasta Każń przybywa Holender Bram z misją. Tam mieszkańcy oraz poszukiwacze żywmetalu gotowi są na wszystko. Szpitale pelne są ludzi chrych na Głód.
Nie każdy jest tym kim się zdaje, za to każdy ma swoje...

Dyskusje

• Fantastyka