Legiony Polskie 1914-1918 - Zarys historii militarnej i politycznej

Okładka książki Legiony Polskie 1914-1918 - Zarys historii militarnej i politycznej
Wacława MilewskaJanusz Tadeusz Nowak Wydawnictwo: Księgarnia Akademicka powieść historyczna
powieść historyczna
Księgarnia Akademicka
1998-01-01
1998-01-01
Legiony Polskie 1914-1918 Piłsudski I Wojna Światowa

Okładka książki 1863 metų sukilimo ženklai Arturo Grottgerio kūrybos cikluose Polonia ir Lituania / Powstanie Styczniowe w cyklach prac Artura Grottgera Polonia i Lituania Vita Andriušytė, Liuda Jakubčionienė, Andrzej Kierulis, Wacława Milewska, Mindaugas Šapoka
Ocena 8,0
1863 metų suki... Vita Andriušytė, Li...
Okładka książki Legenda legionów Marek Cisek, Joanna Dufrat, Krzysztof Filipow, Krzysztof Andrzej Jeżewski, Michał Klimecki, Jarosław Kurkowski, Jacek M. Majchrowski, Wacława Milewska, Mirella Kurkowska, Tomasz Nałęcz, Hanna Szczechowicz, Maria Zientara
Ocena 7,3
Legenda legionów Marek Cisek, Joanna...
Okładka książki Sztuka Legionów Polskich i jej twórcy 1914-1918 r. Wacława Milewska, Maria Zientara
Ocena 7,0
Sztuka Legionó... Wacława Milewska, M...