Sztuka Legionów Polskich i jej twórcy 1914-1918 r.

Wacława MilewskaMaria Zientara Wydawnictwo: Księgarnia Akademicka Cykl: Biblioteka Centrum Dokumentacji Czynu Niepodległościowego (tom 4) sztuka
Księgarnia Akademicka
Legiony Polskie mundur Legiony w sztuce
Biblioteka Centrum Dokumentacji Czynu Niepodległościowego (tom 4)
sztuka
Legiony Polskie mundur Legiony w sztuce

Okładka książki 1863 metų sukilimo ženklai Arturo Grottgerio kūrybos cikluose Polonia ir Lituania / Powstanie Styczniowe w cyklach prac Artura Grottgera Polonia i Lituania Vita Andriušytė, Liuda Jakubčionienė, Andrzej Kierulis, Wacława Milewska, Mindaugas Šapoka
8,0
1863 metų suki... Vita Andriušytė, Li...
Okładka książki Legenda legionów Marek Cisek, Joanna Dufrat, Krzysztof Filipow, Krzysztof Andrzej Jeżewski, Michał Klimecki, Jarosław Kurkowski, Jacek M. Majchrowski, Wacława Milewska, Mirella Kurkowska, Tomasz Nałęcz, Hanna Szczechowicz, Maria Zientara
7,3
Legenda legionów Marek Cisek, Joanna...