Claire Keegan Wydawnictwo: Faber and Faber literatura piękna
opowiadania kobieta samotność
literatura piękna
angielski
opowiadania kobieta samotność

Okładka książki Birthday Stories Russell Banks, Ethan Canin, Raymond Carver, David Foster Wallace, Denis Johnson, Claire Keegan, Andrea Lee, Daniel Lyons, Haruki Murakami, Lewis Robinson, Lynda Sexson, Paul Theroux, William Trevor
6,3
Birthday Stories Russell Banks, Etha...

genialne opowiadania: bohaterki opisane zostały jakby z dystansu, 'zza mgły'... Bardzo oryginalne pisarstwo; ma w sobie coś baśniowego i onirycznego, a jednocześnie autorce udało się dosięgnąć jakiegoś senda życiowych wyborów, a i przypadkowości, tego co często zmienia los człowieka

Dodaj cytat z książki Antarctica