Zaświaty za kulisami

Piotr Arkadiusz Kociszewski Wydawnictwo: Psychoskok poradniki
Psychoskok
poradniki

Coś... z zaświatów ;)

Książka dość odmienna od tych, które zwykle mam w rękach... Ciężko trochę mi się tak naprawdę do niej odnieść. Chyba już przez wzgląd na samą jej tematykę... nie ma co się czarować, każdy mniej lub bardziej w zaświaty wierzy lub nie, jednak wszelkie publikacje na ten temat zwykło się traktować po prostu jak szarlataństwo ;) (nieprawdaż?).

Kociszewski...

książka przełamująca stereotypy dotyczące różnego typu kontaktów z zaświatami, duchami czy energiami nie z naszego fizycznego świata

• Myśl religijna
  • Ezoteryka