Soropita. Buriti

Okładka książki Soropita. Buriti
João Guimarães Rosa Wydawnictwo: Państwowy Instytut Wydawniczy Seria: Proza Współczesna literatura piękna
literatura piękna
Proza Współczesna
Noites do Sertao
Państwowy Instytut Wydawniczy
1969-01-01
1969-01-01
Helena Czajka
Brazylia literatura brazylijska literatura iberoamerykańska

Okładka książki Opowiadania brazylijskie Afonso Arinos, Aluísio Azevedo, Lima Barreto, Regina Célia Colônia, Sônia Coutinho, Roberto Drummond, Carlos Drummond de Andrade, Lygia Fagundes Telles, João Antônio Ferreira Filho, Oswaldo França Júnior, Victor Giudice, João Guimarães Rosa, Clarice Lispector, Monteiro Lobato, João Simões Lopes Neto, Aníbal Machado, Flávio Moreira da Costa, Wander Piroli, Nélida Piñon, Ary Quintella, Graciliano Ramos, Pedro Paulo Rangel, Samuel Rawet, Murilo Rubião, Fernando Sabino, Moacyr Scliar, Antônio Torres, Dalton Trevisan, José J. Veiga, Luiz Vilela
Ocena 6,7
Opowiadania br... Afonso Arinos, Aluí...