Lubię swoje wady

Okładka książki Lubię swoje wady Marek Eminowicz
Okładka książki Lubię swoje wady
Marek Eminowicz Wydawnictwo: Małe Wydawnictwo biografia, autobiografia, pamiętnik
Małe Wydawnictwo
2008-06-15
2008-06-15
marek eminowicz opowieści historia

Okładka książki Ilustrowane dzieje Polski Michał Baczkowski, Jan Jacek Bruski, Aleksander Czerwiński, Marek Eminowicz, Henryk Głębocki, Dariusz Grzybek, Stanisław Kołodziejski, Paweł Krupa, Jadwiga Marcinek, Roman Marcinek, Janusz Mierzwa, Andrzej Siwek, Krzysztof Ślusarek, Zdzisław Żygulski jun.
Ilustrowane dz... Michał Baczkowski,&...
Okładka książki Polska. Rody magnackie Marek Eminowicz, Jan Robotycki
Polska. Rody m... Marek Eminowicz, Ja...

Jak wiele dobrego można zrobić w niedobrych czasach? Bardzo wiele. Choć tu pewnie należało by przywołać coś z Bułata Okudżawy, to mi do pana Marka pasuję linijka z Happysadu - "drugie ciągnie je ku górze". Jak wielu i w jaki sposób on pociągnął? Możemy się tu przekonać.

Dodaj cytat z książki Lubię swoje wady