Ilustrowane dzieje Polski

Okładka książki Ilustrowane dzieje Polski
Michał BaczkowskiJan Jacek Bruski Wydawnictwo: Bellona, Firma Księgarska Olesiejuk encyklopedie, słowniki
encyklopedie, słowniki
Ilustrowane dzieje Polski
Bellona, Firma Księgarska Olesiejuk
2015-11-02
2015-11-02
historia historia Polski ilustrowane

Okładka książki Galicja. Studia z dziejów społeczno-gospodarczych Michał Baczkowski, Tomasz Kargol
Ocena 6,0
Galicja. Studi... Michał Baczkowski,&...
Okładka książki Doświadczenia żołnierskie Wielkiej Wojny Michał Baczkowski, Kamil Ruszała
Ocena 7,5
Doświadczenia ... Michał Baczkowski,&...

Choć razi mnie tylko np. tendencyja ocena Dąbrowszczaków, czy parę innych drobiaz-gów to jednak jest to wielka książka

Dodaj cytat z książki Ilustrowane dzieje Polski