Tymek, magik czy anielinek

Okładka książki Tymek, magik czy anielinek
Iwona Czarkowska Wydawnictwo: Muza Seria: Anielscy z Niebieskiego literatura dziecięca
literatura dziecięca
Anielscy z Niebieskiego
Muza
2013-10-16
2013-10-16

więcej Więcej

Magia obecna w naszym życiu , czy jest faktycznie taka magiczna czy może bardziej opiera się na potędze naszej podświadomości?:) Tym razem przeżyjemy przygodę z tytułowym Tymkiem. Marzycielem i chłopcem twierdzącym, że ma dziurkę w głowie przez którą ucieka mu zapamiętana tabliczka mnożenia ( swoją drogą ja muszę mieć w takim razie dużą dziurę bo od zawsze miałam problemy...

polecam wszystkim rodzicom i już czytającym dzieciakom także

Niestety, ta książeczka nie porwała ani mnie, ani, co najważniejsze, mojego synka (lat 5). Przebrnęliśmy przez 3 albo 4 rozdziały i musiałam się bardzo starać, aby tak czytać, by dziecko się w ogóle zorientowało, o co chodzi. Narracja absolutnie do niego nie przemawiała.
Zapewne wrócimy do tej książeczki za jakiś czas :)

Dzisiaj chciałabym przedstawić Wam pewną, nową, niezwykle ciekawą serię książeczek dla dzieci i tych nieco młodszych i tych odrobinkę starszych. Jest to seria o nazwie "Anielscy z Niebieskiego". Jak dotąd ukazały się dwie części, ja dzisiaj zaprezentuję Wam właśnie drugi tom, jednak nie ma to znaczenia, ponieważ każda książka opowiada o przygodach innej osoby :)

Na...

• Czytane Synkowi
  • Lila na DOBRANOC
  • Kids
  • Nieskończone - próbowałam, ale...
  • Muza

Dodaj cytat z książki Tymek, magik czy anielinek