Stephen King Wydawnictwo: Hodder & Stoughton kryminał, sensacja, thriller
angielski
Hodder & Stoughton
kryminał, sensacja, thriller
angielski

Spoko ten Dreamcatcher Kinga, chyba warto go poczytać!!!!

Znalazłem karton z książkami w piwnicy, a tam kolejne książki które przeczytałem. Przeczytałem trochę książek w młodości :) . To książka z mojej półki "różności", wrzucam tu te setki książek które przeczytałem w życiu w latach 2000-2019.

Nowy dzień, stary szajs. Przez pierwszą połowę książki byłem do niej nastawiony bardzo sceptycznie, czasem wręcz mnie odrzucała swoim stylem i niesmacznymi opisami. Powodowało to wielką niechęć i brak wiary w to, że ta książka może mieć jakąkolwiek wartość. Jednak im dalej w las, tym więcej wątków zaczęło nabierać barw, które zaczęły mnie satysfakcjonować i pobudzać umysł...

Jedna z najgorszych książek Kinga. Nudna, pozbawiona interesujących postaci, chaotyczna, rozwleczona. Czytałem ją przez dwa miesiące - bo trzeba skończyć. Bolesne było to przeżycie, tym bardziej, że to nasz kochany król horroru.
Do momentu wydarzeń w chatce było jeszcze "jako tako". Potem dostajemy dziwaczną paplaninę wojskową i najnudniejszy pościg, przy którym przejażdżka...

Kocham Stephena Kinga, przeczytałam wszystkie Jego książki po kilka razy. Nie wierzę, że tę „książkę” napisał King. Masakra. Tragedia. Porażka. Brak słów.

Podobnie jak część pierwsza było obrzydliwie i nudno. Z tej książki nie wyniosłam nic poza zastojem czytelniczym na kilka dni. Masakra.

Obie części ,,Łowcy snów" dostałam w prezencie. Podejrzewałam, że twórczość tego autora może być nie dla mnie , a jednak zdziwiło mnie ,że aż tak mi się nie spodoba. Książka w zamyśle miała być ,, horrorem " , a jak dla mnie była wyłącznie obrzydliwa. Przeczytałam z zasady dania książkom szansy do końca. Dawno jednak nie czytałam tak słabej książki. Najwidoczniej Stephen...

Kiczowate, obleśne i głupawe. Kinga stać na dużo więcej, dlatego też traktuję tę książkę jako przypadkową pomyłkę w twórczości.

Bardzo ciekawa fabuła, świetnie napisana, jednak zbyt duża ilość wątków pobocznych nie podeszła mi zbytnio w tym przypadku.

Jedna z moich ulubionych książek Kinga. Wyjątkowy klimat, który aż przygniata czytelnika z każdej strony, da się odczuć mrok i strach, który przeżywają bohaterowie. Wchodzimy głęboko w ich psychikę. Postacie świetne, dało się do nich przywiązać. Fabuła leci do przodu według mnie w dobrym tempie, trzymając nas ciągle w atmosferze niepokoju. Tematyka może nie każdemu przypaść...

Film był do dupy ale książka zaskakująco fajna.
Wciąż lepsza od Uniesienia hehe.
Wkurzyło mnie tłumaczenie Looser's Club jako Klub Przegranych, gdy Klub Frajerów jest o wiele lepszy no i używany w "To", jak i Beva zamiast Bev, szkoda, że nikt nie zadał sobie trudu aby to sprawdzić.
Chętnie wróciłbym jeszcze kiedyś do Derry

6 126
    3 606