Łowca snów

horror
83-7337-025-0
Arkadiusz Nakoniecznik
powieść śmierć dzieci koszmar

Podobnie jak część pierwsza było obrzydliwie i nudno. Z tej książki nie wyniosłam nic poza zastojem czytelniczym na kilka dni. Masakra.

Obie części ,,Łowcy snów" dostałam w prezencie. Podejrzewałam, że twórczość tego autora może być nie dla mnie , a jednak zdziwiło mnie ,że aż tak mi się nie spodoba. Książka w zamyśle miała być ,, horrorem " , a jak dla mnie była wyłącznie obrzydliwa. Przeczytałam z zasady dania książkom szansy do końca. Dawno jednak nie czytałam tak słabej książki. Najwidoczniej Stephen...

Kiczowate, obleśne i głupawe. Kinga stać na dużo więcej, dlatego też traktuję tę książkę jako przypadkową pomyłkę w twórczości.

Bardzo ciekawa fabuła, świetnie napisana, jednak zbyt duża ilość wątków pobocznych nie podeszła mi zbytnio w tym przypadku.

Jedna z moich ulubionych książek Kinga. Wyjątkowy klimat, który aż przygniata czytelnika z każdej strony, da się odczuć mrok i strach, który przeżywają bohaterowie. Wchodzimy głęboko w ich psychikę. Postacie świetne, dało się do nich przywiązać. Fabuła leci do przodu według mnie w dobrym tempie, trzymając nas ciągle w atmosferze niepokoju. Tematyka może nie każdemu przypaść...

Film był do dupy ale książka zaskakująco fajna.
Wciąż lepsza od Uniesienia hehe.
Wkurzyło mnie tłumaczenie Looser's Club jako Klub Przegranych, gdy Klub Frajerów jest o wiele lepszy no i używany w "To", jak i Beva zamiast Bev, szkoda, że nikt nie zadał sobie trudu aby to sprawdzić.
Chętnie wróciłbym jeszcze kiedyś do Derry

Przyznam iż na samym początku było nieco ciężko....ale się nie zawiodłam. Dla mnie to klimat bezwzględnie "kingowy". Istotnie nie jest to perełka mistrza ale kolejne Jego wyzwanie albowiem jest różnokierunkowy.

Nie wiem dlaczego książka ma aż tyle negatywnych opinii. Owszem, King ukazał w tej powieści sporo „dziwnych” niedoskonałości, ale przecież za to Go kochamy!

„Łowcę snów” ciężko się czyta, trzeba się mocno skupić, by móc wejść w umysły głównych bohaterów, co właśnie jest tematem przewodnim wyżej wymienionej literatury. Oprócz tego, na swojej drodze spotykamy kosmitów,...

Książka jest historią czterech przyjaciół, którzy znają się od czasów szkolnych i co rok wyruszają do domku w lesie na wspólne polowanie. Podczas ich kolejnego wyjazdu w okolicy dochodzi do dziwnych wydarzeń: w lesie rozbija się UFO a teren zostaje objęty kwarantanną. Dodatkowo goście z kosmosu nie są do końca pokojowo nastawieni.

Myślę, że wiele książek Kinga jest...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Nie wiem kto to pisał ale raczej nie Stephen King Masakra 🙊