Design

2013-10-21
2013-10-21
9788375761990
design sztuki plastyczne

Wydanie dość słabe, no ale może to było robione w pośpiechu, bo nagle autor odszedł, dlatego to co pozostawił w postaci swoich przemyśleń jest tym bardziej cenniejsze.

Arcydzieło! Genialna publikacja. Nie tylko dla znawców, ale też osób szukających inspiracji i chcących się rozwijać artystycznie. Moim zdaniem, must have każdego projektanta.

Rewelacyjna książka. Gorąco polecam nie tylko fanom desingu, ale każdemu. Bowiem wszystko na co patrzymy, co mijamy na co dzień zostało przez kogoś ... zaprojektowane. Książka otwiera oczy jak wiele pracy kosztuje stworzenie przedmiotu, który nie tylko będzie piękny, ale także funkcjonalny. Autor tej publikacji jest geniuszem.

Z książki możesz się dowiedzieć jak pracują projektanci, jak powstaje projekt, które samochody i dlaczego są piękne. Ale najciekawsze w książce jest to w jakich projektach autor brał udział, a to już jest COŚ! Po przeczytaniu książki jak zobaczę Fiata 125p oglądam się za nim (gdzie ta proporcja ?). Wcześniej tego nie robiłem :)

Nie jestem związany z designem ale wydaje mi się ekscytujące, że przyszłość (w sensie materialnym) można projektować, wyznaczać kierunki w których podąży. Tworzyć obiekty porządania, kształtować ludzkie namiętności. Dobra książka.

Jedna z najlepszych książek dla osób związanych z projektowaniem nie tylko użytkowym.

Ciekawa, bardzo ładnie wydana publikacja.
Wysokiej jakości papier. Piękne ilustracje i interesujące opisy.
Zaskakujące historie w narracji Pana Janusza.

Ciekawa, bardzo ładnie wydana publikacja.
Wysokiej jakości papier. Piękne ilustracje i interesujące opisy.
Zaskakujące historie w narracji Pana Janusza.

• 52 książki - 2023
  • Design