To wszystko przez ciebie

literatura polska
literatura piękna
literatura polska

Oficjalne recenzje i

Julia – kobieta do zadań specjalnych

[ 14 ] Link do recenzji

"To wszystko przez ciebie" fajnie napisana powieść. Książka jest dosyć smutna i także radosna. Fabuła ma w sobie trochę tajemnic rodzinnych, miłość ale i macierzyństwo. Polecam świetna powieść o kobietach.

Bardzo sprawnie napisana powieść. Nie wiem czy chciałabym borykać się z takim problemem jak bohaterka. Myślę, że opisana historia nie jest w życiu niemożliwa, wszak nie wiemy jakie tajemnice kryją w sobie ludzie. Czasem nawet nie znamy własnej rodziny. Polecam, czyta się bardzo szybko.

Dosyć smutna historia Julii... nie chciałabym być ani na jej miejscu, ani na miejscu Klary. Mimo smutnych wydarzeń, książka bardzo mi się podobała ;)

W polskich powieściach obyczajowych często powtarza się podobny schemat: bohaterka, znużona wielkomiejskim zgiełkiem, nieudanymi związkami i nieciekawą pracą, po śmierci krewnego dowiaduje się o tajemniczej posiadłości na wsi, rzuca wszystko i na łonie natury odkrywa kolejne rodzinne sekrety, a czasem także odnajduje miłość swojego życia.
Bohaterką jest Karolina –...

Lektura w sam raz na majowe popołudnie na leżaku. Niezbyt ciężka, trochę cukierkowa historia, ale napisana z dużą wprawą i z szacunkiem dla czytelnika. Uczucia i intencje bohaterów nie są podawane wprost, autorka pozostawia miejsce na wnioski i domysły czytelników, zgrabnie prowadzi narrację przeskakując od teraźniejszości do przeszłości w sposób naturalny i przemyślany,...

dobrze napisana, wciągająca, ciekawa. Polecam!

świetna książka, bardzo wciągająca przez co szybko się ją czyta. Świetnie pokazuje że każda decyzja też ta która wydaje się najlepsza i bezproblemowa może sprawić później spore problemy, wszystko ma swoje konsekwencje

Świetnie się czyta. Polecam :)

Współczesna powieść wielowątkowa w której mamy miłość ,tajemnice rodzinne, przyjażń macierzyństwo.Czasem jedna decyzja może mieć wpływ na wiele naszych zachowań i zdarzeń.Powieść skłania do refleksji ,przeżywamy smutki i radości Polecam.

Piękna książka, o tym, jak zmieniają się nasze relacje w obliczu śmierci, zdrady i przeciwności losu. Opowieść o miłości w różnych jej aspektach: siostrzanej, macierzyńskiej i tej między kobietą a mężczyzną także. Przeczytałam w dwa wieczory, bo to książka o kobietach i dla kobiet. Polecam.

Dyskusje

• 2014
  • E-book
  • 2013
  • Przeczytane 2014
  • Biblioteka

Dodaj cytat z książki To wszystko przez ciebie