Wbrew zasadom

Samantha Young Wydawnictwo: G+J Cykl: On Dublin Street (tom 1) literatura obyczajowa, romans
On Dublin street
On Dublin Street (tom 1)
literatura obyczajowa, romans
Aldona Możdżyńska-Biała
romans miłość sekrety namiętność

Lekkie romansidło z ciekawymi i trochę skomplikowanymi postaciami. Miła lektura na odstresowanie i spokojny wieczór.

Uwielbiam Samanthe Young. Czytając jej książki doświadczam wszystkich emocji, które może odczuwać człowiek. Przy tej książce było tak samo. Cieszyłam się razem z Joss, płakałam razem z nią, czułam też jej strach i ból łamanego serca. Dzień wyjęty z życia ale pełen niesamowitych emocji. Polecam!

Bardzo fajna, lekka literatura. Przeczytałam jednym tchem. Wydawać by się mogło że historia dosyć oklepana, romans, sex, dramat ale jest w niej coś co powoduje, że nie możesz przestać czytać.

Uwielbiam Samanthę Young i jej książki seria Dublin Street była pierwszą po jaką sięgnęłam i zakochałam się w niej. Nie jestem obiektywna ale dla mnie książki są rewelacyjne. Teraz poraz kolejny sięgnęłam po całą serię. W pierwszym tomie poznajemy Joss młodą dziewczynę która w tragicznych okolicznościach straciła rodziców i siostrzyczkę została sama mając zaledwie 14 lat....

Dawno mnie nic tak nie wciągnęło. Ciekawa historia, bohaterka nie ma papki zamiast mózgu, a bohater jest arogancki ale ze smakiem. Polecam :)

Klasyczny przykład dziewczyny z problemami i trudną przeszłością oraz przystojnego mężczyzny, który zachowuje się jak idealny chłopak każdej nastolatki. Tadam!

Tym razem jednak styl autorki i pomysłowość sprawiły, że na prawdę mi się podobało. Tak - mi. Osobie, która zaczytuje się w kryminałach i stroni od romansów.

Jeśli poszukujecie gorącego romansu przeplatanego...

Bardzo intrygująca pozycja - i to tak bardzo, bardzo! Kartka za kartką, ciężko było się od niej oderwać. Nawet, gdy już się udało, to wciąż myślałam o dalszym rozwoju fabuły. Pięknie zaprezentowana przemiana psychiczna głównej bohaterki. Polecam1

Druga książka z serii podobala mi sie zdecydowanie bardziej. Tutaj bohaterowie sa tak infantylni ze to az boli, no i zachwiany stosunek ilosciowy scen milosnych wzgledem fabuly. Choc tak slaba fabula, nie obronilaby się, gdyby nie ye poeprzne momenty wiec w sumie niech bedzie. Ogolnie nie polecam. Meczylam sie czytając.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Wciąga niesamowicie, a co lepsze - skłania do refleksji. Czyż nie każdy z nas boryka się z przeszłością, która wciąż wkrada się w teraźniejszość?

Jocelyn i Braden od pierwszego spotkania czują wzajemne przyciąganie, jednakże Jocelyn robi wszystko żeby tego nie okazać i nie dopuścić do tego co mogłoby się wydarzyć. Na jej nieszczęście Braden nie jest osobą, która łatwo odpuszcza, a poza tym jest bratem jej nowej współlokatorki więc nie unikną spotkań.
Oprócz wzajemnego przyciągania tą dwójkę łączy nieciekawa...

Dyskusje

4 661