OCALENI przez anioły. Prawdziwe historie ludzi uratowanych od śmierci

Okładka książki OCALENI przez anioły. Prawdziwe historie ludzi uratowanych od śmierci Glennyce S. Eckersley
Glennyce S. Eckersley Wydawnictwo: Olimp Media reportaż
reportaż
Saved by the Angels
Olimp Media
2009-02-15
2009-02-15
Małgorzata Białecka
anioły religia

Słabe, mix duchowości i czegoś z pogranicza ezoteryki. Książeczka "ku pokrzepieniu serc". Aż sam się sobie dziwię, że dotrwałem do końca

Czuwał nade mną Anioł Stróż. Takie słowa wypowiadają ludzie, którzy cudem wyszli cało z wypadków lub innych dramatycznych wydarzeń.
Jak sami mówią żyją ,ponieważ czuwali przy nich pomocnicy z niebios objawiając im się na różne sposoby poprzez przemawianie do nich , że wszystko będzie dobrze,innym razem pojawiali się jako zwyczajni ludzie, których nikt inny oprócz nich nie widział.
Ta książka jest właśnie zbiorem opowieści ludzi, którzy w życiu doświadczyli czegoś niezwykłego i pragneli opowiedzieć swoje historie, mimo,że wiele osób mówiło im, że te zjawiska są jedynie wytworem ich wyobraźni,ale te osoby zapewniają , że to był znak z niebios.
W książce poznajemy różne historie ludzi, którzy zawdzięczają swoje ocalenie niebiańskim pomocnikom. Wiele opowieści jest o ocaleniu z wypadku,o ochronie przed niebezpieczeństwem , o znakach z zaświatów od zmarłej osoby , są też sny zwiastujące pewne wydarzenia i wiele innych niesamowitych zdarzeń których nie będę już zdradzać. Myślę,że każdy ma sytuacje z życia kiedy wydawała się poważna a jednak udało się ją pomyślnie rozwiązać. Czy to jest zwyczajny szczęśliwy zbieg okoliczności a może Anioł Stróż wyciągnął pomocną dłoń? :)
Uwielbiam czytać o zjawiskach paranormalnych , dlatego gdy bibliotekarka podsuneła mi taką książkę od razu zabrałam się do lektury. Ta książka jest świadectwem, że pewnych zjawisk nie da się wyjaśnić racjonalnie, mimo prowadzonych badań nikt nie potrafi podać jednoznacznej odpowiedzi. Autorka pokazała,że wokół nas dzieją się rzeczy za sprawą interwencji istot duchowych.Książki nie będę polecać, ponieważ to jest pozycja po którą każdy sam zdecyduje czy ją przeczytać. Mnie bardzo oczarowała, świadomość, że nie jestem sama gdy jest źle i w każdej chwili niewidzialny pomocnik jest obok dodaje mi siły. Myślę,że osobom wierzącym w Anioły jak najbardziej książka przypadnie do gustu, może tym wątpiącym akurat też. To jedna z tych książek, które zapadają w pamięć i wciągają od pierwszej do ostatniej strony. Warto sięgnąć po tematykę opisującą zdarzenia nie z tego świata.

W książce zostały zebrane świadectwa ludzi, którzy doświadczyli obecności swoich Aniołów Stróżów. Zaskakujące, lecz prawdziwe.

Nic ciekawego. Mało wciągająca książka. Przemęczyłam ją do końca, aż dziwię się sobie, że w połowie nie przerwałam

• Z biblioteki miejskiej
  • Przeczytane: rok 2013
  • Historie z Aniołami w tle
  • 100 książek w 2014 roku

Glennyce S. Eckersley OCALENI przez anioły. Prawdziwe historie ludzi uratowanych od śmierci Zobacz więcej