Ariadna Wyrocznia

poradniki
Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
2000-01-01
2000-01-01

Wartościowa treść, którą na próżno szukać w internetowych artykułach, w których jest kompresja i podstawy.
Polecam ;)

Polecam ;)

Książka, podobnie jak część pierwsza, była dla mnie dość trudna do przeczytania, czasami się dłużyła, może dlatego że poszukiwałem podanych układów w swoim horoskopie ;) oczywiście większości się nie znajdzie, ale to trwa... Podobnie jak pierwszej części, chyba jej nie zatrzymam, choć pewne materiały chyba zeskanuję, bo może będę chciał kiedyś do nich wrócić (np. horoskopy komendantów Auschwitz, no chyba że znajdę online). No były też oczywiście fragmenty, które czytało się łatwo i przyjemnie.Ogólnie i tak polecam osobom zainteresowanym astrologią.

"I pomyśleć tylko, 100 florenów i galery za życie zbójeckiego kompana. A dla Ondraszka legendy, powieści, pioseneczki i ekspres intercity z Bielska-Białej do Warszawy."
(s.175)
- taki jeden śmieszny fragment :D (choć może należałoby przytoczyć większy kontekst, w każdym razie autor nawiązuje do nazwy pociągu)

"W życiu rodzinnym natomiast, w większości rodzin jakiś rodzaj przemocy jest... na porządku dziennym i mówiąc to, zdaję sobie sprawę, że jest to stwierdzenie bulwersujące."
(s.241)
- ciekawe spostrzeżenie (i uważam, że słuszne)...

"Idealiści widzą małżeństwo jako szczerozłotą próbę wiary i nadziei, przetopionych w tyglu prawdziwej miłości. Astrolog, po wielu tysiącach spotkań z żywymi ludźmi widzi, że jest to heroiczna próba wiary w cuda, niewątpliwej miłości człowieka do samego siebie oraz nadziei, że nam się powiedzie."
(s.253)
- :D

(czytana: 2020-4.11.2021)
4/5

• Astrologia
  • Chcę przeczytać ROZWÓJ + UCZELNIA
  • Chetnie sprzedam - wymiana tylko na nowości raczej
  • Chcę mieć
  • Półka wiedźmy - magia, ezoteryka, astrologia, zioła etc.

Dodaj cytat z książki Ariadna Wyrocznia