Trans/wizje nr 3

Okładka książki Trans/wizje nr 2 Kathy Acker, Dariusz Brzostek, Wojciech Jóźwiak, Thomas Ligotti, Gustav Meyrink, Alan Moore, Redakcja pisma Trans/wizje, Kamil Sipowicz
Ocena 7,8
Trans/wizje nr 2 Kathy Acker, Darius...
Okładka książki Trans/wizje nr 4 Carl Abrahamsson, Patryk Balawender, Stephan V. Beyer, Dariusz Brzostek, Olga Drenda, Krzysztof Grudnik, Maciej Kaczmarski, Filip Kozłowski, Rafał Księżyk, Maciej Lorenc, Dariusz Misiuna, Redakcja pisma Trans/wizje, John Myrdhin Reynolds, Konrad Szlendak, Aldo Vargas-Tetmajer, Adrian Zieniewicz, Zbigniew Łagosz
Ocena 7,5
Trans/wizje nr 4 Carl Abrahamsson, P...

Dodaj cytat z książki Trans/wizje nr 3