Pożegnaj się

Okładka książki Pożegnaj się
Lisa Gardner Wydawnictwo: Sonia Draga Cykl: Quincy & Rainie (tom 6) Seria: Thriller kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
2013-06-19
2013-06-19
Dorota Kaczor

więcej Więcej

Myślę że to chyba jedna z lepszych pozycji tej autorki

Przerażająca książka o pająkach trzymająca w napięciu.

Mocna, mroczna i warta przeczytania.

Czyli nawet dobrzy ludzie są zdolni do robienia złych rzeczy, jeśli myslą, że im wolno.

Czy książkę polecam? O tak, zdecydowanie. “Pożegnaj się” to jedna z tych powieści, w których jesteśmy bombardowani nazwiskami, miejscami i wydarzeniami. Jako czytelnicy musimy poskładać posiadane informacje w jedną, spójną całość. Tym, co towarzyszy nam podczas lektury jest niepokój i ciągłe wrażenie zagrożenia. Podobało mi się, że wciąż analizowałam i nie mogłam przestać...

Nie jestem fanem kryminałów, ale ten jest mocny. Porusza bardzo trudne kwestie, jest brutalny i mroczny. Przeczytałam jednym tchem. Polecam.

To moje drugie spotkanie z autorką. Z pewnością pisać potrafi, a jej opowieści są rozbudowane, pełne szczegółów i interesujące, choć czasem opisywane wątki wydają się niezwykle od siebie oddalone i trudno uwierzyć, że się połączą!

Mamy tu więc zaginione prostytutki, porwanych chłopców, jak również podejrzanego typa w czerwonej czapce... Wszystko się w końcu łączy i splata,...

Książka ciekawa. Intrygująca jest zamiana ról, z ofiary w kata oraz powtarzalność zachowań w dorosłości. Mocne 7

Psychika ludzka nieodgadniona jest: ten, kto dziś jest ofiarą, jutro może być katem, co w bardzo sugestywny i brutalny sposób opisuje Lisa Gardner w tej powieści. Jest bardzo dobrze, ale osoby wrażliwe na krzywdy wyrządzane dzieciom nie powinny się do niej zbliżać. Polecam.

Zaczęłam czytać tę książkę nie znając zupełnie autorki. Tak mnie wciągnęła, że aż byłam zła że to już koniec. Powiem szczerze, że po tej lekturze - już żadna książka dotychczas mnie nie urzekła tak mocno,. Dlatego daje 10 i kolejne tej autorki bedę chciała przeczytać. DLATEGO JAK DLA MNIE MOCNE 10

• Lisa Gardner
  • 2018