Pożegnaj się

Lisa Gardner Wydawnictwo: Sonia Draga Cykl: Quincy & Rainie (tom 6) Seria: Kryminał kryminał, sensacja, thriller
Say Goodbye
kryminał, sensacja, thriller
2018-08-08
Kryminał
Dorota Kaczor

Czy książkę polecam? O tak, zdecydowanie. “Pożegnaj się” to jedna z tych powieści, w których jesteśmy bombardowani nazwiskami, miejscami i wydarzeniami. Jako czytelnicy musimy poskładać posiadane informacje w jedną, spójną całość. Tym, co towarzyszy nam podczas lektury jest niepokój i ciągłe wrażenie zagrożenia. Podobało mi się, że wciąż analizowałam i nie mogłam przestać...

Nie jestem fanem kryminałów, ale ten jest mocny. Porusza bardzo trudne kwestie, jest brutalny i mroczny. Przeczytałam jednym tchem. Polecam.

To moje drugie spotkanie z autorką. Z pewnością pisać potrafi, a jej opowieści są rozbudowane, pełne szczegółów i interesujące, choć czasem opisywane wątki wydają się niezwykle od siebie oddalone i trudno uwierzyć, że się połączą!

Mamy tu więc zaginione prostytutki, porwanych chłopców, jak również podejrzanego typa w czerwonej czapce... Wszystko się w końcu łączy i splata,...

Książka ciekawa. Intrygująca jest zamiana ról, z ofiary w kata oraz powtarzalność zachowań w dorosłości. Mocne 7

1957

Psychika ludzka nieodgadniona jest: ten, kto dziś jest ofiarą, jutro może być katem, co w bardzo sugestywny i brutalny sposób opisuje Lisa Gardner w tej powieści. Jest bardzo dobrze, ale osoby wrażliwe na krzywdy wyrządzane dzieciom nie powinny się do niej zbliżać. Polecam.

Zaczęłam czytać tę książkę nie znając zupełnie autorki. Tak mnie wciągnęła, że aż byłam zła że to już koniec. Powiem szczerze, że po tej lekturze - już żadna książka dotychczas mnie nie urzekła tak mocno,. Dlatego daje 10 i kolejne tej autorki bedę chciała przeczytać. DLATEGO JAK DLA MNIE MOCNE 10

Bardzo dobry kryminał, naprawdę mocny, chociaż ciężko czytało mi się te fragmenty dotyczące wykorzystywania seksualnego dzieci, sama jestem mamą dwóch chłopców i naprawdę serce podchodziło mi do gardła czytając to. Ale niestety, takie obrzydliwe rzeczy dzieją się na świecie i nic nie możemy na to poradzić.

Przerażająco mocny. Nie dla ludzi o słabych nerwach. Wg mnie to taki thriller psychologiczny. Bardzo dobrze napisany.

Bardzo mocna książka, czyta się świetnie.

Najbardziej wstrząsająca i budzaca podziw literacki i niesmak , że takie zło naprawdę istnieje, ksiażka. Szacunek Lisa. Byłam naprawdę roztrzęsiona.

• 2018
  • Lisa Gardner