Spacer w parku

2013-10-01
2013-10-01
Ewa Horodyska
miłość życie romans śmierć

Polecam. Czyta sie fajnie, lekko i przyjemnie. Czas spędzony z tą książką nie będzie czasem zmarnowanym.

Cieplutka historia

Lara przyjeżdża z nastoletnią córką Gigi w rodzinne strony na pogrzeb ojca, z którym od dłuższego czasu nie utrzymywała kontaktów.
Będzie to dla niej początek nowego rozdziału w życiu - nie dość, że zyskuje lokum, to jeszcze odnawia znajomość z dawną przyjaciółką oraz chłopakiem.
Każdy z bohaterów powieści przeżywa swoje troski, ale wspólnie są w stanie znieść wiele...

Powiedziałabym, że tak po środku. Między leciutko-głupiutką Jill Shalvis (i tutaj bez obrazy, bo sama czytałam jej książki i niektóre mi się mocno podobały, co nie zmienia faktu, że lekkie, łatwe i przyjemne), a Ericą James, która potrafi z życia codziennego w prostych słowach uczynić wielowymiarowy obraz, wstrząsający niekiedy swoim prawdopodobieństwem. Mansell...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Jill Mansell ma talent do pisania książek, które określam mianem "przyjemnych". Taka jest i ta powieść. Mimo że opowiada o wielu bolesnych wydarzeniach - odrzuceniu, zdradach, śmierci - to klimat jest tak pogodny i optymistyczny, że nie sposób się długo smucić.

Bardzo, bardzo, baaaardzo lekka opowieść ;) Którą czyta się naprawdę przyjemnie, ale nic więcej.

To moja pierwsza przygoda z tą autorka i na pewno nie ostatnia.
Kto by pomyślał ile zwykły park może pomieścić tajemnic ludzkich i ludzkich dramatów.
Ile połączyć ludzi i ileż podzielić.
Piękna książka,pisana lekkim piórem,przez co świetnie się czyta a na końcu żałuje,że to już ostania strona.
Polecam z całego serca.

Niby banalna historia, a jednak ma cos w sobie, uwielbiam, przeczytana w trzy dni.

Spacer którym jest życie, problemy, tajemnice, wybory i ich skutki... Bohaterki pomimo wielu komplikacji znalazły szczęście...

Ilość stron: 489
To pierwsza książka tej autorki jaką przeczytałam. Do lektury zachęcił mnie opis na okładce. Po przeczytaniu około stu stron treść wydała mi się przewidywalna. I rzeczywiście wątek związany z Larą taki niestety był. Bardziej polubiłam postać Evie, która uciekła z własnego ślubu. Potem jednak myślałam, że będzie banalnie jak w romansach, ale tak nie było....

• 2014
  • Przeczytane 2014
  • Z biblioteki
  • 2013
  • Romans

Dodaj cytat z książki Spacer w parku