Gra o stołki. Tom 2. Rok szulerów

Okładka książki Gra o stołki. Tom 2. Rok szulerów
Gabriela Górska Wydawnictwo: Instytut Wydawniczy PAX literatura piękna
literatura piękna
Instytut Wydawniczy PAX
2005-01-01
2005-01-01
powieść polska 1980-1981 sierpień '80 lata 80. wydawnictwo związkowe

Ciekawa książka obyczajowa. Jest mnóstwo pozycji o historii stanu wojennego, które podają suche fakty. Ta książka opowiada historie kilku osób w okresie przed wprowadzeniem stanu wojennego, ich codziennie życie i problemy (kartki, kolejki, kombinowanie). Bardzo podobalo mi się ze opisane wycinki z życia przeplatają się z wycinkami prasowymi z tamtego czasu. Miałam wrażenie...

• ✚ Pozyskane w 2013
  • 52 książki (2019)
  • ■ Dane tech.: Stan - DOBRY
  • Stos 04/2013 kwietniowy
  • ► Oddałam / Już nie mam
  • ➤ ➤ Wyd.: ... inne/pozostałe
  • ( __ )

Dodaj cytat z książki Gra o stołki. Tom 2. Rok szulerów