Fenix 1994 3 (30)

Okładka książki Fenix 1994 3 (30)
Ewa BiałołęckaWiktor Bukato Wydawnictwo: Prószyński i S-ka czasopisma
czasopisma
Prószyński i S-ka
1994-01-01
1994-01-01
fantasy science fiction horror fantastyka Tolkien

Okładka książki Fenix 1994 2(29) Ray Bradbury, Wiktor Bukato, Jarosław Grzędowicz, Stephen King, Tomasz Kołodziejczak, Marek Oramus, Tadeusz Oszubski, Redakcja magazynu Fenix, Rafał A. Ziemkiewicz, Dariusz Zientalak
Ocena 6,7
Fenix 1994 2(29) Ray Bradbury, Wikto...

Czytałam opowiadanie E.Białołęckiej "Jestem Lamią". Krótkie, treściwe i naprawdę dobre!
Polecam!

Polecam!

Spoko.

Spoko.

Dodaj cytat z książki Fenix 1994 3 (30)