Tao jest milczeniem

8371202563
Ewa Hornowska
tao filozofia

więcej Więcej

Wiem, że nic nie wiem :-)
Spodziewałam się bardziej przystępnej treści.

Szukałam książki, która byłaby dla mnie startową pozycją o tematyce taoistycznej. Poszłam do biblioteki, zbiory z tego zakresu ekstremalnie skromne, i widzę "Tao jest milczeniem". Myślałam, kręciłam się, szurałam spodniami po podłodze, ale finalnie złapałam ją jak szalona i poszłam do bibliotekarki. Zaczęłam ją czytać blisko miesiąc po wypożyczeniu (wszystkich przerażonych...

• Sinologia
  • HUmorouS AbsurdUs