Dama czy tygrys

Raymond Smullyan Wydawnictwo: Książka i Wiedza informatyka, matematyka
Książka i Wiedza
informatyka, matematyka
2004-01-01

Są zagadki, są rozwiązania. Nie mam jak tego ocenić.

Bardzo dobra książka dla miłośników wyższego rodzaju zagadek intelektualnych. Część zagadek numerycznych trochę zbyt pokomplikowana.

Świetna! Wracam do niej co parę lat i zawsze zaczynam od początku, żeby w połowie książki machnąć ręką i stwierdzić, że jednak nie jestem taka bystra, jak mi się wydawało (stopień trudności rośnie z każdą kolejną zagadką).

Bardzo fajna książeczka, przy której trzeba trochę pomyśleć.

• 2018
  • Psychologia
  • Nauki ścisłe/Popularnonaukowe
  • Matematyka
  • Chcę w prezencie

Dodaj cytat z książki Dama czy tygrys