Dama czy tygrys

Książka i Wiedza
2004-01-01
2004-01-01

2073

Są zagadki, są rozwiązania. Nie mam jak tego ocenić.

Są zagadki, są rozwiązania. Nie mam jak tego ocenić.

Bardzo dobra książka dla miłośników wyższego rodzaju zagadek intelektualnych. Część zagadek numerycznych trochę zbyt pokomplikowana.

Świetna! Wracam do niej co parę lat i zawsze zaczynam od początku, żeby w połowie książki machnąć ręką i stwierdzić, że jednak nie jestem taka bystra, jak mi się wydawało (stopień trudności rośnie z każdą kolejną zagadką).

Bardzo fajna książeczka, przy której trzeba trochę pomyśleć.

Bardzo fajna książeczka, przy której trzeba trochę pomyśleć.

Dodaj cytat z książki Dama czy tygrys