W skale i lodzie

Okładka książki W skale i lodzie
Wiktor Ostrowski Wydawnictwo: Czytelnik Seria: Z żaglem literatura podróżnicza
literatura podróżnicza
Z żaglem
Czytelnik
1974-01-01
1974-01-01
Kaukaz wspinaczka alpinizm góry

więcej Więcej

Nie wiem czy zauważyłeś/aś, że im wyżej w górach tym ludzie są milsi.
Gdy przekroczysz pewną wysokość i zbliżasz się do szczytu witasz się z każdym. Możesz porozmawiać o czymkolwiek choć zwykle słyszysz pragmatyczne "Daleko jeszcze?".
Znalazłem tą książkę na strychu. Całkiem niedawno rok może dwa temu. I jestem nią zachwycony do dziś. Każdym elementem.
Piękne zdjęcia....

• Literatura górska
  • Chcę w prezencie
  • 2020
  • Góry
  • 3. mam-PDFskan300DPI
  • POPULARNO-NAUKOWE

Dodaj cytat z książki W skale i lodzie