O kobietach po niemiecku... Badania literaturoznawcze i laboratorium doktoranckie

Bożena ChołujAgnieszka Jezierska Wydawnictwo: Feminoteka językoznawstwo, nauka o literaturze
9788362206360
Feminoteka
literaturoznawstwo feminizm gender
językoznawstwo, nauka o literaturze
9788362206360
literaturoznawstwo feminizm gender
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Od faktu naukowego do produkcji wiedzy Bożena Chołuj, C. Joerden Jan
0,0
Od faktu nauko... Bożena Chołuj, C. J...
Okładka książki Kultura w stanie przekładu. Translatologia - komparatystyka - transkulturowość Edward Balcerzan, Tomasz Bilczewski, Włodzimierz Bolecki, Tamara Brzostowska-Tereszkiewicz, Marta Buczek, Marcin Całbecki, Bożena Chołuj, Danuta Danek, Maria Delaperrière, Agnieszka Gajewska, Andrzej Hejmej, Brigitta Helbig-Mischewski, Magdalena Heydel, Magdalena Horodecka, Adriana Kovacheva, Ewa Kraskowska, Maria Krysztofiak, Katarzyna Lukas, Michał Mrugalski, Anna Muszyńska-Vizintin, Joanna Orska, Ewa Rajewska, Andrzej Skrendo, Wojciech Soliński, Elżbieta Tabakowska, Bożena Tokarz, Danuta Ulicka, Małgorzata Zduniak-Wiktorowicz
5,0
Kultura w stan... Edward Balcerzan, T...