A Pride Christmas in Brooklyn

Shelly Laurenston Wydawnictwo: Triskelion Publishing Cykl: Pride (tom 1.5) fantastyka, fantasy, science fiction
Data 1. wydania:
angielski
9781932866506
Triskelion Publishing
Pride (tom 1.5)
fantastyka, fantasy, science fiction
angielski
9781932866506

Czytam tą książkę zawsze, gdy mam koszmarny humor. Uwielbiam wszystkie książki tej autorki i ta nie jest wyjątkiem. Powieść jest zabawna, a bohaterowie nietuzinkowi. No cóż, a odrobina romansu, pikanterii i zmiennokształtności nigdy nie zaszkodzi, prawda? ^^
Polecam wszystkim!!!! ;)

Nie do końca czułam w tej książce, że opowiada o zmiennych. Dla mnie bardziej był to romans niż paranormal romans...może dlatego że nastawiłam się na troszkę inną historię książka mi się tak dłużyła. Ogólnie nie jest zła, ale brakowało mi charakterystycznych zachowań dla zmiennych, oczywiście mamy tu lwa, wilka, hieny ale w bardzo małej ilości...może tylko ja mam takie...

• Fantastyka
  • 2019