Inna

Okładka książki Inna Jolanta Rutowicz
Okładka książki Inna
Jolanta Rutowicz Wydawnictwo: Wydawnictwo Poligraf biografia, autobiografia, pamiętnik
Wydawnictwo Poligraf
2012-12-11
2012-12-11

W szołbiznesie panuje jedna zasada jeśli wypadasz z gry i twoje skandale nie wzbudzają już żadnych emocji należy napisać książkę, ta zasada została już zastosowana przez wielu celebrytów niekoniecznie z dobrym skutkiem. Po co pisać książkę o niczym ? ano choćby po to aby wylądować w promocyjnym koszu w Biedronce na wyprzedaży...albo aby o sobie przypomnieć patrzcie tu jestem, lub wytłumaczyć się przed czytelnikiem z pewnych sytuacji nad którymi nie zapanowało się w przeszłości. Książka trafiła przez przypadek w moje ręce, przeczytałam w ciągu paru godzin, początkowo męcząca z każdej strony bije samochwalstwo ja ja ja jestem najlepsza najpiękniejsza itd. Męczyłam się. Zawsze zastanawiam się po co książka została napisana. Ta książka została napisana po to aby wytłumaczyć czytelnikowi że autorka Jolanta R. jest inna :-) patrz tytuł. Inna niż ta wykreowana przez specjalistę od marketingu, inna niż ta prezentowana w mediach. Może gdyby tę książkę napisał ktoś inny niż główna bohaterka choć i tak czytelnik ma wątpliwości czy bohaterka jest autorką, może gdyby pisał to ktoś inny kto wytłumaczyłby fenomen bohaterki reality show to warto byłoby tę książkę polecać. A tak nie przeczytamy w niej nic oprócz tego co już wiemy, taki odgrzewany kotlet, powielanie tego co przedstawiły media, ta książka nie jest inna, bohaterka też ta sama, trafia na moją listę pt. szkoda lasu na drukowanie i czasu na czytanie.

Jolanta /Rutowicz - :” Inna”. Autorka w swojej szokującej książce opisuje życie dziewczyny, która jest atrakcyjna i piękna , a przez to zauważana przez wszystkich. Jej inna strona posiadania nieprzeciętnej urody może zaskoczyć Czytelnika. Jolanta otwarcie pisze o swoim losie, zazdrości kobiet z najbliższego otoczenia oraz przyjaźniach zawieranych głównie z mężczyznami. Dowiadujemy się z książki dlaczego piękne kobiety nie są w stanie mieć bliskich przyjaciółek, a wspaniale odnajdują się w takich układach z mężczyznami. Pewnie w tym jednym wypadku nie ma mowy o zawiści i obgadywaniu , a jedynie czymś co można nazwać partnerstwem. Inna - jest więc partnerką biznesową, telewizyjną, modelką, stylistką, kreatorem mody.

Rutowicz wspaniale opisuje swój oryginalny charakter oraz sposób ubierania się. To co jednych szokuje dla innych oznacza wolność kreowania swojego stylu i ukazania nietypowego charakteru. Jak podkreśla autorka książki stroje u pięknych kobiet podkreślają ich figurę i urodę, dlatego stanowią odzwierciedlenie artystycznej duszy. „Moje ubrania podkreślają moją kobiecość, nie boję się odważnych kreacji. Ciuchy kupuję głównie w Londynie, mam tam swoje ulubione marki i sklepy. Większe zakupy modowe zdarza mi się robić w USA czy w Paryżu, wybieram również kreacje znanych projektantów. I nie jest to kwestią snobizmu, tylko raczej stylu.” – wyznaje Jolanta. To właśnie styl ubierania zaraz po urodzie jest tak wielkim obiektem zazdrości u kobiet, gdyż nie każda dziewczyna posiada w sobie to coś , czyli talent projektantki mody. Jej przygoda z Wielkim Bratem to nie sława i telewizja , ale ukazanie za ich pomocą osobowości kobiety , niezwykłej młodej i przebojowej , która miała odwagę zwrócić na siebie wzrok wszystkich telewidzów.

30/2013

30/2013

• Szkoda czasu i lasu
  • Najbliższe plany czytelnicze..

Dodaj cytat z książki Inna