Tylko on wie

Patrick Bauwen Wydawnictwo: Sonia Draga Seria: Kryminał kryminał, sensacja, thriller
Seul à savoir
Krystyna Szeżyńska-Maćkowiak
Kryminał
literatura francuska

Polecam

Kolejna powieść autora u mnie na półce. „Potwór” przeczytałem szybko, tutaj babrałem się jak rana po ugryzieniu meszki.
Niby jest wszystko co ma być, ale jakoś tak słabiej. Nie wciągnęło mnie wcale. Jakiś niedosyt pozostał.
Losy bohaterki jakieś takie rodem z podrzędnych romansideł. Niby jest Trojan, typek pojawiający się znikąd, ale to Wszystko. Trojan-bohater który miał...

Trochę zagmatwana książka ale godna polecenia. Wątek kryminalny przeplatany z romansem. Ciekawe połączenie. Z pewnością chętnie sięgnę po kolejną książkę tego autora.

Bardzo lubię sposób pisania Patricka Bauwena, każda historia jak i ta jest zaskakująca i czyta się ją z przyjemnością!

Mnie nie porwała

ciekawa akcja, dużo zwrotów. Ogólnie czyta się bardzo dobrze.

Ot, taka średnia krajowa.
Szybko się czytało, dobrze to napisane, choć trochę naciągane, a koniec zaskakujący.
Dla relaksu i odmóżdżenia, czemu nie?

Wciągająca, zaskakująca, super się czyta...pozytywnie zaskoczona jestem tą pozycją.

Z pewnością sięgnę po nią po raz kolejny. Dla fabuły, która miała wiele zawiłości i wątków, ale przede wszystkim niesamowitych odczuć. Narracja prowadzona w większości przez główną bohaterkę całego zamieszania. Zdecydowanie polecam.

Zaczęło się obiecująco i takie też miałam oczekiwania. Całość dość banalna, wątek naciągany, realizm naginany, za mocno zalatywało mi fikcją, a raczej lubię osadzać się w realizmie. Z bajek wyrosłam.

• 2013
  • Z biblioteki