Lustro losu

Okładka książki Lustro losu
Thomas Archibald Barron Wydawnictwo: G+J Cykl: Merlin (tom 4) fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
Merlin (tom 4)
Mirror of Fate
G+J
2013-01-23
2013-01-23
Patryk Gołębiowski
magia merlin miłość przygoda niebezpieczeństwo

Na tej książce zakończyłem swoją przygodę z Merlinem. Pierwsze trzy części były naprawdę dobre. W tej już uleciało trochę tego "czegoś".

Na półkach: , , , ,

Świetna opowieść, końcówka bardzo zaskakująca, jestem pewien, że nikt tego by przewidział. Kolejny raz gratulacje dla Barrona i pozostaje tylko czekać na część piątą.

Dodaj cytat z książki Lustro losu