Skrzydła czarodzieja

Okładka książki Skrzydła czarodzieja
Thomas Archibald Barron Wydawnictwo: G+J Cykl: Merlin (tom 5) fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
Merlin (tom 5)
A Wizard's Wings
G+J
2013-05-08
2013-05-08
Patryk Gołębiowski
merlin

Piąta książka z cyklu Merlin. Spodziewałem się wielkich emocji, a dostałem gigantyczne. Czy to była najlepsza książka z serii? Trudno określić. Książka była po prostu inna. Niby na początku to samo - zło, które trzeba pokonać i zdobyć kolejne umiejętności. Czytelnik jednak na końcu doświadcza wielkiego zaskoczenia - szósta część ''Smok Avalonu'' to będzie coś innego. Merlin przeszedł w swojej historii pewien krok, czyli naukę, a co będzie dalej bardzo mnie nurtuje. Zresztą, chyba prawie wszystkich, którzy przeczytali tą książkę.
Barron pisze książki z pasją, nie ma zwykłego talentu - on wkłada do książki całą swoją duszę i mądrość życiową. Jego książki są bardzo ciekawe, muszę przyznać, że było mi smutno, że Fincayra to tylko świat fantasy. Że nie istnieje.
Końcówka książki wyzwoliła u mnie wielkie uczucia, polecam serię, polecam książkę.

Dodaj cytat z książki Skrzydła czarodzieja